шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка VDB Fit 50 за ціною від 3753 грн.
Фото 10

Характеристики та опис VDB Fit 50

Глибина (см): 48.2; Ширина (см): 49.8; Висота (макс.): 13.1; Діаметр повітровода (мм): 120; Клас енергоспоживання: C; Управління: кнопкові перемикачі; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 63; Продуктивність (відведення макс.) (м³/год): 176; Принцип роботи: відведення/рециркуляція
Колір
Тип і монтажпристінна / вбудована
Оформленнякозиркова
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Продуктивність (відведення макс.)176 м³/год
Максимальний рівень шуму63 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Клас енергоспоживанняC
Діаметр повітровода120 мм
Висота (макс.)13.1 см
Ширина49.8 см
Глибина48.2 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4800 грн.

від 3 753  до 4 389 грн.
Витяжка пласка VDB FIT 50 Black
Timesport.com.ua (Львів)
4 154 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB FIT 50 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 160 грн.
← купити
Витяжка VDB FIT 50 Inox FIT50INOX
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
4 004 грн.
← купити
Vdb FIT 50 Inox
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 378 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB FIT 50 Inox
Timesport.com.ua (Львів)
4 383 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB FIT 50 Inox
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 389 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB FIT 50 White
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 270 грн.
← купити
VDB підходить 50 білого капюшона FIT50WHITE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
3 753 грн.
← купити
Витяжка VDB FIT 50 black FIT50BLACK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Витяжка пласка VDB FIT 50 White
Timesport.com.ua (Львів)
4 264 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VDB Fit 50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка VDB Fit 50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка VDB Fit 50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія