шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка VDB Plus 50 за ціною від 2745 грн.
Фото 5

Характеристики та опис VDB Plus 50

Глибина (см): 48.5; Ширина (см): 50; Висота (макс.): 14; Управління: повзунок; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 65; Продуктивність (мотор) (м³/год): 179; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Оформлення: козиркова; Тип і монтаж: пристінна / вбудована
Колір
Тип і монтажпристінна / вбудована
Оформленнякозиркова
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Продуктивність (мотор)179 м³/год
Максимальний рівень шуму65 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнягалогенні лампи
Управлінняповзунок
Інше
Висота (макс.)14 см
Ширина50 см
Глибина48.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3900 грн.

від 2 745  до 3 988 грн.
Витяжка пласка VDB Plus 50 Black
Redprice.sale (Львів)
3 298 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 50 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 301 грн.
← купити
VDB Plus 50 чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 074 грн.
← купити
Витяжка VDB Plus 50 White
Rozetka.ua (Київ)
3 130 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 50 Inox
Redprice.sale (Львів)
3 751 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 50 Black
Timesport.com.ua (Львів)
3 295 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 50 Inox
Timesport.com.ua (Львів)
3 748 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 50 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
3 304 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 50 Inox
Tomdom.in.ua (Львів)
3 757 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 50 Inox
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 754 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VDB Plus 50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка VDB Plus 50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка VDB Plus 50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія