шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Vention (тип)
автомобільний ЗП
бездротова зарядка
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Vention FADB0-EU за ціною від 231 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Vention FADB0-EU

Габарити (мм): 51x43x26; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
51x43x26 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 231  до 767 грн.
Vention Адаптер живлення для телефона Vention FADB0-EU Black USB Type C + QC4.0 20W
MTA.ua (Київ)
352 грн.
← купити
Vention FADB0-EU
Mallprix.com (Київ)
344 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug чорний (FADB0-EU)
MAUDAU (Київ)
453 грн.
← купити
Зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) (FADB0-EU)
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU)
Rozetka.ua (Київ)
576 грн.
← купити
Зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU)
Rozetka.ua (Київ)
562 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) (FADB0-EU)
Rozetka.ua (Київ)
481 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) (FADB0-EU)
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) (FADB0-EU)
Rozetka.ua (Київ)
463 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black FADB0-EU
Rozetka.ua (Київ)
730 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vention FADB0-EU, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Vention FADB0-EU. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Vention FADB0-EU у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія