шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N22 Jetta за ціною від 314 грн.
Фото 24

Характеристики та опис Hoco N22 Jetta

Вага (г): 56; Габарити (мм): 78x42x26; Кабель в комплекті: USB - USB-C та USB - Lightning; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 25;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Кабель в комплекті
USB - USB-C та USB - Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
78x42x26 мм
Вага
56 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 314  до 751 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N22 Jetta White 25W
MTA.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C Cable Jetta charger set N22 Type-C, 25W/3A, PD White (000008835)
One-click.com.ua (Дніпро)
377 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W Charger Set(Type-C to Type-C)(EU) White 6931474760081
Comtrading.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N22 Jetta White PD25W (Type-C) + Cable Type-C(тато)-Lightning(тато)
Soho.com.ua (Київ)
369 грн.
← купити
МЗП Hoco N22 Jetta PD25W (1USB-C) Білий
MAUDAU (Київ)
334 грн.
← купити
HOCO Hoco N22 Jetta PD25W White Зарядний пристрій Hoco N22 Jetta PD25W White
Kvshop.com.ua (Київ)
585 грн.
← купити
МЗП Hoco N22 Jetta PD25W (1USB-C) Білий IS-000000558231
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
557 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C до Type-C Cable Jetta charger set N22 | Type-C, 25W/3A, PD| 4756126
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N22 Jetta White PD25W (Type-C) + Cable Type-C(тато)-Lightning(тато)
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N22, 1xUSB-C, PD25W, білий, коробка HOCO N22 / W
Comtrading.ua (Київ)
390 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N22 Jetta, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N22 Jetta. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N22 Jetta у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія