шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електробритва VGR V-356 за ціною від 1588 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис VGR V-356

Дисплей; Порт зарядки на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час зарядки (год): 2; Час роботи (хв): 120; Джерело живлення: акумулятор; плаваюча головка; Оберти моторчика (об/хв): 8000; Голівок / сіток (шт.): 3; Захист від вологи: IPX5; Гоління: вологе та сухе; Тип: шейвер (дорожня бритва)
Колір
Типшейвер (дорожня бритва)
Голіннявологе та сухе
Захист від вологиIPX5
Характеристики
Бритвених голівок / сіток3 шт.
Оберти моторчика8000 об/хв
Функції та можливостіплаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
індикатор очищення
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи120 хв
Час зарядки2 год
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  2100 грн.

від 1 588  до 2 015 грн.
Професійна акумуляторна електробритва шейвер для стрижки бороди та вусів з USB VGR V-356 Pro Жовтий + Тканинний чохол для зб
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Професійна електробритва Шейвер VGR Professional Foil Shaver V-356 Gold
Rozetka.ua (Київ)
1 610 грн.
← купити
Чоловіча акумуляторна електробритва V-356, водонепроникний шейвер з IPX5 для обличчя (9667)
Rozetka.ua (Київ)
1 961 грн.
← купити
Електробритва VGR V-356 Professional шейвер, сіткова бритва з триммером, 8000 колінь/хв, LED дисплей, аккумулятор 1400 мАг,
Rozetka.ua (Київ)
1 588 грн.
← купити
Електробритва VGR V-356 з водонепроникним корпусом IPX7 XPRO (45118-V-3561039)
Rozetka.ua (Київ)
1 655 грн.
← купити
Електробритва-шейвер VGR V-356 сіткова, 2 бритвяні головки, з LED-дисплеєм, з плаваючими головками, IPX5 Чорний із золотим
Rozetka.ua (Київ)
2 015 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-356, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва VGR V-356. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва VGR V-356 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія