шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен VGR V-423 за ціною від 577 грн.
Фото 4

Характеристики та опис VGR V-423

Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 2; Потужність (Вт): 2200; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
2200 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Холодне повітря
Насадки і комплектація
концентратор
Петля для підвішування
Знімна решітка
Довжина кабелю
1.8 м
Вага
750 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 577  до 1 079 грн.
Фен VGR V-423 Black
Euro-technika.com.ua (Львів)
577 грн.
← купити
Фен для волос VGR V-423
Allbattery.ua (Харків)
736 грн.
← купити
Фен професійний VGR V-423, 3 рівні обдуву, 3 рівні температури, насадка-концентратор, 1800-2200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Професійний фен для сушіння та укладання волосся 2200 Вт з режимом холодного повітря та насадкою концентратором VGR V-423
Rozetka.ua (Київ)
804 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-423 1800-2200 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-423
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Фен VGR V-423 1800-2200 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
898 грн.
← купити
Профессиональный фен для сушки и укладки волос 2200 Вт с режимом холодного воздуха VGR V-423
Rozetka.ua (Київ)
706 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-423 2200 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
848 грн.
← купити
Потужний професійний фен VGR 42З для сушіння та укладання волосся з насадкою концентратором 2200W
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Потужний електричний професійний фен для волосся VGR V-423 1800-2200W
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Професійний фен для сушіння та укладання волосся VGR V-423 2200W 2 швидкості
Rozetka.ua (Київ)
710 грн.
← купити
Професійний фен для волосся VGR V-423 1800–2200 Вт з насадкою-концентратором, 3 швидкості, 3 температурні режими, турборежим
Rozetka.ua (Київ)
984 грн.
← купити
Фен 1800-2200Вт для волосся v-423, Professional, Powerful TMvgr
Rozetka.ua (Київ)
1 057 грн.
← купити
Фен для волосся з насадкою концентратор та 3 температурними режимами 2 швидкості 1800-2200Вт VGR V-423 чорний
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Фен професійний для волосся VGR V 423 Концентратор 2200Вт
Rozetka.ua (Київ)
756 грн.
← купити
Професійний фен для сушіння та укладання волосся 2200 Вт VGR V-423 з режимом холодного повітря
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Професійний фен для укладки волосся з концентратором VGR V 423 з холодним обдувом та іонізацією
Rozetka.ua (Київ)
665 грн.
← купити
Потужний професійний фен для волосся vgr v-423 1800-2200w
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Професійний фен для сушіння та укладання волосся 2200 Вт з режимом холодного повітря 2 швидкості VGR V-423
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Фен професійний для волосся VGR V 423
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Фен для укладання волосся VGR V-423 (t8739)
Rozetka.ua (Київ)
978 грн.
← купити
Фен професійний для волосся VGR V-423 2200 Вт (4-1887410315)
Rozetka.ua (Київ)
947 грн.
← купити
Фен для волосся з дифузором VGR V-423
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Професійний фен VGR V-423 2200 Вт з холодним повітрям, 2 швидкості, 3 температурні режими, DC мотор, з концентратором, чорни
Rozetka.ua (Київ)
814 грн.
← купити
Професійний фен для волосся VGR V-423 — AC-мотор, 3 режими температури та матовий корпус
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-423, 1800 Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для волосся VGR V-423 з концентратором 1800W Black (305264)
Rozetka.ua (Київ)
1 024 грн.
← купити
Професійний фен для сушіння та укладання волосся 2200 Вт з режимом холодного повітря VGR V-423
Rozetka.ua (Київ)
813 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-423, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен VGR V-423. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен VGR V-423 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія