шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен VGR V-471 за ціною від 1200 грн.
Відео 1Фото 2

Характеристики та опис VGR V-471

автоматичне вимкнення; іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 2800; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
2800 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
3
Температурні режими
3
Холодне повітря
Рівень шуму
80 дБ
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор 2 шт.
дифузор
Петля для підвішування
Знімна решітка
Довжина кабелю
2.5 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 200  до 2 364 грн.
Фен для волосся VGR V-471 професійний 2800Вт PC-61
Rozetka.ua (Київ)
2 364 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-471 2800 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 525 грн.
← купити
Професійний потужний фен VGR V-471 Professional дифузор два концентратори для сушіння укладання волосся 2800 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 571 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-471 професійний 2800Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-471 професійний 2800Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Фен професійний VGR V-471 (3 рівні обдування, 3 рівні температури) 2800W
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-471 професійний 2800Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Фен VGR V-471 професійний 2800 Вт, фен для волосся з дифузором та концентраторами, 3 температури та швидкості, потужний фен
Rozetka.ua (Київ)
1 497 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-471, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен VGR V-471. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен VGR V-471 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія