шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен VGR V-483 за ціною від 1847 грн.
Фото 5

Характеристики та опис VGR V-483

поворотна голівка; іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 3; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 1300; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен-мультистайлер
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1300 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
3
Температурні режими
3
Холодне повітря
Діаметр щітки
40, 60 мм
Діаметр плойки
32 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Функції
іонізація
поворотна голівка
Насадки і комплектація
концентратор
кругла щітка / 2 шт. /
пряма насадка Коанда 2 шт. (права/ліва)
2 перукарні затискачі
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Довжина кабелю
2 м
Розміри
28x4.2х6 см
Вага
285 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3200 грн.

від 1 847  до 3 461 грн.
Фен-щітка Vgr V-483BK 5 in 1 1300W black
Цифра (Київ)
1 847 грн.
← купити
Фен-щітка Vgr V-483BK 5 in 1 1300W black
Stls.store (Київ)
1 865 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся VGR V-483 5 в 1 Мультистайлер з іонізацією, 5 насадок, 1000–1300 Вт, BLDC-мотор
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Фен-стайлер VGR V-483 1300 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 461 грн.
← купити
Фен-стайлер VGR V-483 5в1 BLDC 110000 об/хв професійний для укладання волосся іонізація холодний обдування 4 режими потужний
Rozetka.ua (Київ)
3 045 грн.
← купити
Фен-стайлер VGR V-483 5 в 1 з іонізацією, BLDC двигуном 110000 об/хв, 1300 Вт, мультистайлер для волосся з насадками для суш
Rozetka.ua (Київ)
2 987 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-483, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен VGR V-483. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен VGR V-483 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія