шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 [Advanced C0271]

Конфігурації і ціни 1191Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0271) за ціною від 41063 грн.
Фото 9

Серия Vinga AIO Advanced 27

Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики [Advanced C0271]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS / 165 Гц /
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
545x612x175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.
Artline Business M73
M73v15
від 46 723 грн.
Artline Business M73
M73v07
від 46 942 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0274
від 42 146 грн.
Artline Business M73
M73v14
від 42 763 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
D3SB6EA
від 42 768 грн.
Artline Business M75
M75v22
від 45 712 грн.
Artline Business M78
M78v02
від 45 490 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0241
від 42 430 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0292
від 42 586 грн.
Artline Business M78
M78v03
від 43 510 грн.
Artline Business M75
M75v20
від 43 246 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0289
від 44 260 грн.
Artline Business M75
M75v24
від 49 672 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0224
від 41 502 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0222
від 40 506 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0358
від 40 360 грн.
Artline Business M74
M74v09
від 44 962 грн.
Artline Business M75
M75v21
від 47 474 грн.
Artline Business M73
M73v05Win
Artline Business M73
M73v12Win
від 43 996 грн.
Artline Business M73
M73v06Win
від 48 220 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0225
від 43 258 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0221
від 38 840 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0219
від 38 216 грн.
Artline Business M75
M75v07
Artline Business M73
M73v14Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0236
від 41 004 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0228
від 41 257 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0348
від 40 846 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0332
від 41 313 грн.

від 41 063  до 55 568 грн.
Монолог VINGA AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271) I3M16INT.C0271
FOXTROT.UA (Київ)
44 455 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271) I3M16INT.C0271
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271)
Q-techno.com.ua (Київ)
43 059 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271) I3M16INT.C0271
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271) I3M16INT.C0271
icom.net.ua (Київ)
41 063 грн.
← купити
Моноблок Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271
Rozetka.ua (Київ)
52 590 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271)
Rozetka.ua (Київ)
55 568 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271)
Rozetka.ua (Київ)
48 520 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0271 (I3M16INT.C0271)
Rozetka.ua (Київ)
46 793 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced C0271, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0271). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0271) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія