шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Vinzer Profi 50181 за ціною від 1322 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Vinzer Profi 50181

Країна походження бренду: Швейцарія; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає; Товщина стінок (мм): 0.6; Товщина дна (мм): 5.5;єм (л): 1.5; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 16
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.5 л
Товщина дна
5.5 мм
Товщина стінок
0.6 мм
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Швейцарія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2400 грн.

від 1 322  до 3 117 грн.
Сотейник с крышкой Vinzer Profi Series 16 см 89181
Induction-ua.com (Київ)
1 478 грн.
← купити
Сотейник с крышкой VINZER Profi Ø 16 см 1.5 л (50181)
Vinzerhome.ua (Київ)
2 111 грн.
← купити
Ківш з кришкою VINZER Profi 16 см 1.5 л [89181]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ківш з кришкою Vinzer Profi Series 16 см 1,5 л (89181)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сотейник з кришкою 1.5 л Profi VINZER VZ-89181
Rozetka.ua (Київ)
2 668 грн.
← купити
Сотейник Vinzer Profi VZ-50181 16 см 1.5 л
Rozetka.ua (Київ)
2 886 грн.
← купити
Ківш кухонний з нержавіючої сталі з кришкою Vinzer Culinaire 16 см, 1.6 л (50181)
Rozetka.ua (Київ)
1 322 грн.
← купити
Сотейник Vinzer Profi VZ-50181 16 см 1.5 л
Rozetka.ua (Київ)
3 117 грн.
← купити
Стільник з кришкою 1.5 л Profi VINZER VZ-89181
Rozetka.ua (Київ)
2 881 грн.
← купити
Стільник 1.5 л Vinzer Profi з кришкою d-16 см 89181 VZ
Rozetka.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinzer Profi 50181, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Vinzer Profi 50181. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Vinzer Profi 50181 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія