шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Vinzer Nitro Induction 50456 за ціною від 1336 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Vinzer Nitro Induction 50456

Країна походження бренду: Швеція; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для зливу; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття; Товщина стінок (мм): 2; Товщина дна (мм): 4.5;єм (л): 1.2; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 16
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.2 л
Товщина дна
4.5 мм
Товщина стінок
2 мм
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
отвір для зливу
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Швеція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  1700 грн.

від 1 336  до 1 781 грн.
Стійник із кришкою Vinzer Nitro Induction Line d 16 cм 1.2 л (50456)
Stls.store (Київ)
1 336 грн.
← купити
Ківш VINZER Nitro Induction Line 1.2 л Black (50456) 50456
FOXTROT.UA (Київ)
1 482 грн.
← купити
Сотейник с крышкой Vinzer Nitro Induction Line d 16 см, 1.2 л 50456
Kitchen.ua (Київ)
1 484 грн.
← купити
Vinzer Nitro Induction Line 1.2 л (50456) NitroInductionLine1.2л(50456)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ківш з кришкою Vinzer Nitro Induction Line 1,2л (50456)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сотейник із кришкою VINZER Nitro Induction Line 1,2 л. (50456)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стільник Vinzer Nitro Induction Line VZ-50456 16 см 1.2 л чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 671 грн.
← купити
Ківш кухонний з кришкою Vinzer Nitro Induction Line 16 см, 1.2 л (50456)
Rozetka.ua (Київ)
1 781 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinzer Nitro Induction 50456, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Vinzer Nitro Induction 50456. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Vinzer Nitro Induction 50456 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія