шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити електрогенератор Vitals IG 1.8bs за ціною від 13294 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Vitals IG 1.8bs

Вага (кг): 18; Рівень звуку (7 м) (дБ): 78; Рівень шуму (дБ): 89; Кожух шумоізоляції; Загальна кількість розеток (шт.): 1; Охолодження двигуна: повітряне;єм паливного бака (л): 4; Об' Витрата палива (100% навантаження) (л/год): 1; Потужність (к.с.): 3;єм двигуна (см³): 79; Об' Обмотка альтернатора: мідна
Паливобензин
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність1.8 кВт
Максимальна потужність2 кВт
Альтернаторінверторний
Обмотка альтернаторамідна
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Об'єм двигуна79 см³
Потужність3 к.с.
Витрата палива (100% навантаження)1 л/год
Об'єм паливного бака4 л
Індикатор рівня палива
Тип запускуручний
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Загальна кількість розеток1 шт.
Розетки 230 В1 шт. на 16 А
Інше
Кожух шумоізоляції
Рівень захистуIP 21
Рівень шуму89 дБ
Рівень звуку (7 м)78 дБ
Габарити500x355x510 мм
Вага18 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 294  до 19 682 грн.
Генератор інверторний VITALS MASTER IG 1.8bs
Technofox.com.ua (Київ)
19 682 грн.
← купити
Генератор бензиновий інверторний Vitals IG 1.8bs 230В (244816) 244816
Moyo.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Генератор бензиновый инверторный Vitals IG 1.8bs 244816
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
VITALS IG 1.8bs IG1.8bs
COMFY.ua (Київ)
14 229 грн.
← купити
Інверторний генератор Vitals IG 1.8bs
Aggs.in.ua (Київ)
13 500 грн.
← купити
Генератор бензиновий Vitals IG 1.8bs (244816) IG 1.8bs (244816)
Denika.ua (Харків)
13 294 грн.
← купити
Генератор бензиновий інверторний Vitals IG 1.8bs 230В, 1.8/2.0кВт, ручний стартер, 18кг (244816) UA 244816
Sota.store (Київ)
← купити
Генератор бензиновий інверторний Vitals ig 1.8bs 230в, 1.8/2.0кВт, ручний стартер, 18кг 244816
Tviy-Dim.com (Київ)
13 787 грн.
← купити
Vitals Генератор бензиновий інверторний IG 1.8bs 230В, 1.8/2.0кВт, ручний стартер, 18кг E-244816
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals IG 1.8bs, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогенератор Vitals IG 1.8bs. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогенератор Vitals IG 1.8bs у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія