шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити обприскувач Vitals Sm 212om за ціною від 1502 грн.
Відео 2Фото 15

Характеристики та опис Vitals Sm 212om

Вага: 4.5; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Мірна шкала; Поворотне сопло; Фіксатор безперервного поливу; Час роботи (год): 1.5; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал наконечника: латунь; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Макс. тиск (бар): 4.5; Макс. дальність обприскування (м): 5
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм12 л
Продуктивність (рідина)3.6 л/хв
Макс. дальність обприскування5 м
Макс. тиск4.5 бар
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Матеріал наконечникалатунь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи1.5 год
Індикатор заряду
Інше
Фіксатор безперервного поливу
Поворотне сопло
Мірна шкала
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Рівень шуму82 дБ
Вага4.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Vitals Sm 212om
ІнструкціїИнструкция.
від 1 502  до 2 299 грн.
Обприскувач VITALS Sm 212om (241179) 241179
FOXTROT.UA (Київ)
1 860 грн.
← купити
Опрыскиватель аккумуляторный Vitals Sm 212om 241179
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212om 12л 12В 1х8А·год 4.5бар 4.5кг 241179
Comtrading.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212om Акція!
АЛЛО (Київ)
1 502 грн.
← купити
VITALS Sm 212om Sm212om
COMFY.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212om 12л 12В 1х8А·год 4.5бар 4.5кг (241179) UA 241179
Sota.store (Київ)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212om 12л 12в 1х8А·год 4.5бар 4.5кг 241179
Tviy-Dim.com (Київ)
1 704 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212om (241179)
MAUDAU (Київ)
← купити
Vitals Оприскувач акумуляторний Vitals Sm 212om 12л 12В 1х8А·рік 4.5бар 4.5кг E-241179
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Обприскувач акумуляторний Vitals Sm 212om (241179)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals Sm 212om, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Vitals Sm 212om. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Vitals Sm 212om у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія