шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-G017 за ціною від 419 грн.
Фото 15

Характеристики та опис WiWU Wi-G017

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 33;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
33 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 419  до 832 грн.
WIWU Wi-G017 33w GaN PD/QC3.0 USB-C/USB-A ports fast charger White
AKS.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Зарядний пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White 6977703655025
Comtrading.ua (Київ)
651 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White 6977703655025
Allbattery.ua (Харків)
420 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White (6977703655025)
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White (6977703655025)
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White (6977703655025)
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Зарядний пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU 3A White (6977703655025)
Rozetka.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White (6977703655025)
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WIWU 33W Cube GaN Fast Charger A+C Wi-G017 EU White (6977703655025)
Rozetka.ua (Київ)
608 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-G017, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-G017. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-G017 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія