шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (ємність)
~ 15 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк WiWU Wi-P082 за ціною від 649 грн.
Фото 10

Характеристики та опис WiWU Wi-P082

Вага (г): 435; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 20
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / кабель + порт /
USB-A2 шт. / порт /
USB-C122.5 Вт / кабель /
USB-C220 Вт / порт /
USB-A122.5 Вт
USB-A210 Вт
Інші роз'ємиLightning – 10 Вт
Потужність (на всі порти)15 Вт
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Вага435 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 649  до 1 699 грн.
WIWU Зовнішній портативний акумулятор WIWU Essen Wi-P082 20000mAh Black 22.5W (6977703658606)
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Зарядний пристрій Power Bank WiWU Essen 22.5W 20000mAh (Wi-P082) (White) 6977703658590
Jabko.ua (Львів)
1 699 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор WIWU Essen Wi-P082 20000mAh Black 22.5W (6977703658606)
Soho.com.ua (Київ)
709 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор WIWU Essen power bank 22.5W 20000mAh Wi-P082 (3C) Black (6977703658606) K-36312
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
848 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор WIWU Essen power bank 22.5W 20000mAh Wi-P082 (3C) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 043 грн.
← купити
Зарядний пристрій Power Bank WiWU Essen 22.5W 20000mAh (Wi-P082) (Black) 6977703658606
Jabko.ua (Львів)
← купити
Зовнішній акумулятор WIWU Essen power bank 22.5W 20000mAh Wi-P082 (3C) Black (6977703658606)
Rozetka.ua (Київ)
1 050 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор WIWU Essen Wi-P082 з вбудованими кабелями Black
Rozetka.ua (Київ)
929 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Power Bank WIWU Wi-P082 22.5W with cable Type-C / Lightning 20000mAh, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор WIWU Essen power bank 22.5W 20000mAh Wi-P082 (3C) Black (6977703658606)
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-P082, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк WiWU Wi-P082. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк WiWU Wi-P082 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія