шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (ємність)
~ 15 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк WiWU Snap Cube за ціною від 859 грн.
Відео 2Фото 17

Характеристики та опис WiWU Snap Cube

Розміри (мм): 165х97х22; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: Підставка для смартфона; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: Qi2.0; Бездротова зарядка (Вт): 15; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 6300; Ємність батареї: Ємність (мАгод): 10000
Колір
Ємність батареї10000 мАгод
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у20 Вт
Час повної зарядки2 год
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаQi2.0
Інше
Підставка для смартфона
Матеріал корпусапластик
Розміри165х97х22 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 859  до 1 849 грн.
Зовнішній акумулятор WiWU Snap Cube Magnetic Wireless Charger 10000mAh White (6973218947020)
Touch (Дніпро)
1 399 грн.
← купити
WIWU Зовнішній портативний акумулятор WIWU Snap Cube - Magnetic Wireless SC1000WHT 10000mAh White (6973218947020)
MTA.ua (Київ)
← купити
Портативний акумулятор Power Bank Wiwu Snap Cube 10000mAh MagSafe Wireless + Stand (Black) 6973218946993
Jabko.ua (Львів)
1 599 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор WIWU Snap Cube - Magnetic Wireless SC1000WHT 10000mAh White (6973218947020)
Soho.com.ua (Київ)
859 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Wiwu Snap Cube Magnetic Wireless Charger 10000mAh White
Semtech.com.ua (Луцьк)
875 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White 6973218947020
Comtrading.ua (Київ)
1 046 грн.
← купити
Внешний аккумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White 6973218947020
Allbattery.ua (Харків)
910 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Wiwu Snap Cube Magnetic Wireless Charger 10000mAh White
Timesport.com.ua (Львів)
870 грн.
← купити
Wiwu WIWU Snap Cube Magnetic Wireless Charger 10000mAh White (6973218947020) 6973218947020
Kvshop.com.ua (Київ)
1 160 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор WIWU Snap Cube- Magnetic Wireless Charger Power Bank 10000mAh SC1000WHT (3C) White (6973218947020) K-36
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
996 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Snap Cube, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк WiWU Snap Cube. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк WiWU Snap Cube у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія