шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WiWU (тип)
мережевий ЗП
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільний ЗП
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WiWU Wi-W030 за ціною від 1099 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис WiWU Wi-W030

Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність зарядки навушників (Вт): 3; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
/ знімна /
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
3 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 099  до 1 808 грн.
Бездротовий зарядний пристрій WiWU Wi-W030 3in1 Wireless Charger with MagSafe Black
Touch (Дніпро)
1 099 грн.
← купити
WIWU Wi-W030 15w 3-in-1 wireless charger black
AKS.ua (Київ)
1 107 грн.
← купити
Зарядний пристрій Wiwu Wireless Charger Wi-W030 Planeta Trio 3 in 1 Gray
Цифра (Київ)
1 218 грн.
← купити
Зарядний пристрій Wiwu Wireless Charger Wi-W030 Planeta Trio 3 in 1 Gray
Stls.store (Київ)
1 262 грн.
← купити
БЗП WIWU Wi-W030 Planeta Trio 3 in 1 Cableless charger Gray
MAUDAU (Київ)
1 222 грн.
← купити
БЗП WIWU Wi-W030 Planeta Trio 3 in 1 Cableless charger Gray IS-000000780011
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 271 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій для заряджання телефону годинника та навушників Wiwu Wi-W030 15w 3-in-1 зі швидкою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Wiwu Wi-W030 Planeta Trio 3 in 1 Cableless charger (Gray) (225765)
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
БЗУ WIWU Wi-W030 Planeta Trio 3 in 1 Cableless charger Gray
Rozetka.ua (Київ)
1 589 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій WiWU Wi-W030 3in1 Wireless Charger with MagSafe Black [121107]
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WiWU Wi-W030, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WiWU Wi-W030. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WiWU Wi-W030 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія