шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
WUW (тип)
мережевий ЗП GaN
автомобільний ЗП
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій WUW C155 за ціною від 116 грн.
Фото 15

Характеристики та опис WUW C155

Макс. потужність (USB) (Вт): 15.5; Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Макс. потужність (USB)
15.5 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 116  до 308 грн.
Мережевий зарядний пристрій WUW-C155 2USB 3.1A white
Rozetka.ua (Київ)
308 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WUW-C155 2USB 3.1A white (WUW-C155)
Rozetka.ua (Київ)
143 грн.
← купити
Зарядний пристрій WUW C155 2xUSB/3.1А/15W/White (WUW-C155)
Rozetka.ua (Київ)
256 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WUW C155 2USB 3.1A Білий
Rozetka.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WUW-C155 15W 3.1A, White
Rozetka.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WUW-C155 2USB 3.1A white (WUW-C155)
Rozetka.ua (Київ)
124 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій WUW-C155 2USB 3.1A white (WUW-C155)
Rozetka.ua (Київ)
116 грн.
← купити
Зарядное устройство WUW-C155 2xUSB 3.1A White (WUW-C155)
Rozetka.ua (Київ)
210 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій WUW-C155 2USB 3.1A white
Rozetka.ua (Київ)
136 грн.
← купити
Зарядний пристрій WUW C155 2xUSB/3.1А/15W/White (WUW-C155)
Rozetka.ua (Київ)
212 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WUW C155, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій WUW C155. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій WUW C155 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія