шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12581]

Конфігурації і ціни 342Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12581) за ціною від 60928 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12581]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8801
від 62 290 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8816
від 63 339 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8780
від 63 524 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8777
від 61 120 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8813
від 60 935 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8804
від 64 694 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8960
від 65 514 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9503
від 60 274 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8957
від 66 099 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8981
від 67 269 грн.
Qbox I316xx
I31631
Vinga Rhino D90
Rhino D9044
від 62 725 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv104Wi n
від 67 232 грн.
Qbox I324xx
I32453
від 65 899 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8756
від 62 976 грн.
Qbox I316xx
I31622
від 66 599 грн.
Qbox I316xx
I31642
Qbox I324xx
I32463
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv83W in
від 66 482 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83WHITEv55W in
Artline Gaming X63 W...
X63WHITEv40W in
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8753
від 62 029 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv100 Win
від 66 263 грн.
Artline Gaming X63
X63v38Win
Qbox I316xx
I31621
від 65 399 грн.
Qbox I316xx
I31641
X63WHITEv39W in
від 65 999 грн.
Qbox I316xx
I31623
від 67 399 грн.
Qbox I316xx
I31632
Qbox I316xx
I31643

від 60 928  до 76 160 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12581)
ACDC.com.ua (Київ)
64 099 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12581) 2E-12581
Moyo.ua (Київ)
67 189 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 2E-12581
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W 2E-12581
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12581) 2E-1258
icom.net.ua (Київ)
60 928 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12581
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12581)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12581) 2e-12581
Kvshop.com.ua (Київ)
66 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 E-2E-12581
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12581)
Rozetka.ua (Київ)
76 160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12581, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12581). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12581) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія