шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12660]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12660) за ціною від 50316 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12660]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  60000 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12658
від 51 560 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9585
від 50 409 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8745
від 54 267 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9480
від 48 916 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8742
від 48 116 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9522
від 48 643 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9582
від 47 921 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9573
від 47 845 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9588
від 52 324 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9528
від 51 529 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9492
від 51 421 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9579
від 51 329 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8790
від 52 712 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9486
від 50 907 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9591
від 53 893 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9546
від 54 009 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8766
від 49 242 грн.
2E-12590
від 53 602 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9576
від 49 761 грн.
Wolverine D9549
від 55 576 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v89Win
від 55 352 грн.
Qbox I315xx
I31544
від 54 699 грн.
Qbox I315xx
I31514
від 54 399 грн.
Qbox I315xx
I31506
від 54 899 грн.
Qbox I315xx
I31574
від 54 299 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv80
від 54 866 грн.
Qbox I315xx
I31565
від 55 099 грн.
Qbox I315xx
I31577
Qbox I315xx
I31553
від 54 099 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8743
від 51 015 грн.

від 50 316  до 62 895 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE 2E-12660
Comtrading.ua (Київ)
55 399 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win 2E-12660
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12660
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE (2E-12660) 2E-12660
icom.net.ua (Київ)
50 316 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12660) 2E-12660
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12660)
MTA.ua (Київ)
53 899 грн.
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12660) 2e-12660
Kvshop.com.ua (Київ)
54 799 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE E-2E-12660
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE (2E-12660)
Rozetka.ua (Київ)
62 895 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12660, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12660). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12660) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія