шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12661]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12661) за ціною від 61099 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12661]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12659
від 61 550 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8748
від 60 864 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9483
від 59 246 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9525
від 58 872 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9519
від 56 613 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9042
від 62 178 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8754
від 62 428 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8757
від 63 017 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9033
від 63 055 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8772
від 61 027 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9531
від 61 758 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9495
від 61 650 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9567
від 61 624 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9030
від 60 650 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8796
від 60 464 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9498
від 60 788 грн.
2E-12591
від 63 592 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9045
від 64 583 грн.
Wolverine D9555
від 59 061 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9534
від 59 023 грн.
Wolverine D9564
від 57 830 грн.
Wolverine D9552
від 57 493 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31743
від 65 599 грн.
Artline Gaming X65
X65v50
від 66 482 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv83
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31762
від 65 399 грн.
Wolverine D9510
від 62 646 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21262W
від 58 342 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v73Win
від 46 099 грн.

від 61 099  до 75 382 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE 2E-12661
Comtrading.ua (Київ)
66 499 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12661
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win 2E-12661
ШО (Київ)
66 357 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE (2E-12661) 2E-12661
icom.net.ua (Київ)
61 099 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12661) 2E-12661
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12661)
MTA.ua (Київ)
64 599 грн.
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12661) 2e-12661
Kvshop.com.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE E-2E-12661
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, A620, G2052, 600W, Win11PE (2E-12661)
Rozetka.ua (Київ)
75 382 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12661, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12661). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12661) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія