шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12850]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12850) за ціною від 28904 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12850]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід 2 шт.
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  27000 грн.    до  35000 грн.
2E Rational TMX04
2E-12840
від 29 171 грн.
2E Rational TMX04
2E-12870
від 31 746 грн.
2E Rational TMX04
2E-12851
від 30 148 грн.
2E Rational TMX04
2E-12841
від 30 458 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30709
від 31 299 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31300
від 30 999 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31308
від 31 799 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30717
від 31 999 грн.
Qbox I312xx
I31299
від 30 199 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30716
від 29 999 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30710
від 32 799 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30713
від 32 999 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31301
Qbox I312xx
I31291
від 29 499 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30708
від 29 199 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30718
від 33 599 грн.
Qbox I312xx
I31298
від 28 899 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30721
від 33 799 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31309
Qbox I307xx Midi Tower
I30714
від 34 099 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30707
від 28 499 грн.
Qbox I312xx
I31290
від 28 199 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31302
від 34 599 грн.
Qbox I312xx
I31297
від 27 899 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30722
від 34 899 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31305
Qbox I306xx Midi Tower
I30699
від 27 599 грн.
Qbox I312xx
I31294
Qbox I312xx
I31296
Qbox I307xx Midi Tower
I30706
від 27 199 грн.

від 28 904  до 36 130 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12850)
ACDC.com.ua (Київ)
31 619 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12850) 2E-12850
Moyo.ua (Київ)
31 699 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win1 (2E-12850) 2E-12850
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12850
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12850
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12850) 2E-12850
icom.net.ua (Київ)
28 904 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12850)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 8/512 NVD1030-2 H610 TMX04-500 W11 (2E-12850) 2e-12850
Kvshop.com.ua (Київ)
31 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-14400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12850
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 8Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12850)
Rozetka.ua (Київ)
36 130 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12850, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12850). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12850) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія