шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13066]

Конфігурації і ціни 261Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13066) за ціною від 49961 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 36
Характеристики [2E-13066]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13072
від 51 737 грн.
Qbox I216xx
I21650
від 50 677 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11043
від 49 251 грн.
2E-13062
від 49 695 грн.
2E-13053
від 49 384 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55
від 54 119 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 52 649 грн.
2E-13056
від 47 919 грн.
2E-13047
від 47 608 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
2E-13048
від 52 448 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 373 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
2E-11001
від 52 439 грн.
X37v57
від 54 866 грн.
2E Decimal i4
2E-11205
від 51 279 грн.
2E Decimal i4
2E-11221
від 53 749 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
X37v54
від 52 139 грн.
Artline Gaming X49
X49v01
від 52 099 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
2E-11035
від 53 849 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
2E Complex Gaming
2E-9243
від 55 109 грн.
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
Artline Gaming X48
X48v40Win
від 50 906 грн.
Artline Gaming X39
X39v78Win
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 169 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.

від 49 961  до 54 979 грн.
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13066) 2E-13066
Moyo.ua (Київ)
54 979 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11P (2E-13066) 2E-130
icom.net.ua (Київ)
49 961 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13066
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11P 2E-13066
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13066)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 512GB / RTX 3050 / Win11 Pro (2E-13066) 2e-13066
Kvshop.com.ua (Київ)
54 399 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD3050-6, H810, GB700, 600W, Win11P E-2E-13066
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13066, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13066). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13066) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія