шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус 2E Credo Plus V510B за ціною від 1327 грн.

Характеристики та опис 2E Credo Plus V510B

Місць для СРО: 2; Розмір СРО спереду: 240мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 4; Місць для вентиляторів спереду: 3x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 120мм (MOLEX); Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4; Отворів під слоти розширення: 7
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
413x185x330 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 327  до 1 961 грн.
Корпус 2E Gaming Credo Plus V510B Black 2E-V510B
Click.ua (Київ)
1 469 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B Black (2E-V510B) 2E-V510B
FOXTROT.UA (Київ)
1 459 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B (2E-V510B) 2E-V510B
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 2E Credo Plus V510B (2E-V510B) 2E-V510B
Itbox.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
2E 2E-V510B
Mallprix.com (Київ)
1 375 грн.
← купити
2E Credo Plus V510B Black (2E-V510B) 2E-V510B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 341 грн.
← купити
Корпус для ПК 2E Credo Plus V510B (2E-V510B) 2E-V510B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B без БЖ (2E-V510B) Black 2E-V510B
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Gaming Credo Plus (2E-V510B) Black 2E-V510B
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 2E (2E-V510B) Black
Soho.com.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Panel, ATX, ч
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B, без БЖ, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм RGB Rainbow 2E-V510B
ШО (Київ)
1 443 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B Black (2E-V510B)
Timesport.com.ua (Львів)
1 432 грн.
← купити
2E 2E-V510B — Gaming Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Pa
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Gaming Credo Plus V510B Black with window (2E-V510B) 2E-V510B
Ktc.ua (Рівне)
1 327 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B Black (2E-V510B)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Gaming Credo Plus б/БЖ Black (2E-V510B) UA 2E-V510B
Sota.store (Київ)
← купити
2E GAMING Credo Plus V510B без БП Black (2E-V510B) GAMINGCredoPlusV510BбезБПBlack(2E-V510B)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B без БЖ Black (2E-V510B)
Кібернетики (Київ)
1 378 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B ARGB без БП Black (2E-V510B)
MAUDAU (Київ)
1 526 грн.
← купити
2E Корпус для ПК 2E (2E-V510B) Black
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
2E Credo Plus V510B (2E-V510B) Корпус Credo Plus V510B (2E-V510B)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B, Black, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 578 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B ARGB Black (2E-V510B) Без БП 2E-V510B
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B без БП
Rozetka.ua (Київ)
← купити
2E 2E-V510W — Gaming Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Pa
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B, Black, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс
MAUDAU (Київ)
1 673 грн.
← купити
2E Gaming Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Panel, ATX, ч
MAUDAU (Київ)
1 569 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B, чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, мак
MAUDAU (Київ)
1 961 грн.
← купити
2E Gaming Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Panel, ATX, ч
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
2E Gaming Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Panel, ATX, б
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм RGB Rainbow, V 2E Gaming (2000003311422)
Rozetka.ua (Київ)
1 568 грн.
← купити
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Credo Plus V510B (ATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, 4x120мм RGB, чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 650 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 538 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B (2E-V510B) 313050
Rozetka.ua (Київ)
1 584 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 555 грн.
← купити
Корпус 2E Gaming Credo Plus V510B (2E-V510B) [146464]
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B, Black, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс
Rozetka.ua (Київ)
1 716 грн.
← купити
2E Gaming Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Panel, ATX, б
Rozetka.ua (Київ)
1 609 грн.
← купити
2E Gaming Корпус Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Panel, ATX, ч
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 2e gaming Credo Plus v510b без бп, 1xUSB3.0, 1х usb 2.0, 1xUSB Type-C, rgb Rainbow, vga 310мм, tg Side Panel, atx, чо
Rozetka.ua (Київ)
1 534 грн.
← купити
Корпус Midi-Tower без БЖ 2E GAMING Credo Plus V510B (ATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, 4x120мм RGB, чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 629 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B ARGB без БП Black (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 419 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B без БЖ, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм RGB Rainbow, VGA 310мм, TG Side Panel,
Rozetka.ua (Київ)
1 822 грн.
← купити
Корпус 2E Credo Plus V510B, чорний, без БП, Mid Tower, для ATX/Micro ATX/Mini ITX, 1xType-C/1xUSB 3.0/1xUSB 2.0, макс. CPU
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Gaming Credo Plus V510B без БЖ (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 565 грн.
← купити
Корпус 2E Gaming Credo Plus V510B Black (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 514 грн.
← купити
Корпус для комп'ютера 2E GAMING Credo Plus V510B Mid Tower mini-ITX/micro-ATX без БЖ Чорний (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 763 грн.
← купити
2E Gaming Корпус Credo Plus V510B без БП, 1xUSB3.0, 1xUSB 2.0, 1xUSB Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 310мм, TG Side Panel, ATX, бі
Rozetka.ua (Київ)
1 605 грн.
← купити
Корпус 2E GAMING Credo Plus V510B Black (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
Корпус для ПК 2E Credo Plus V510B (2E-V510B)
Rozetka.ua (Київ)
1 658 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Credo Plus V510B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 2E Credo Plus V510B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 2E Credo Plus V510B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія