шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус 2E Credo V285B за ціною від 1099 грн.

Характеристики та опис 2E Credo V285B

Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 1; Отворів під слоти розширення: 5; Внутрішніх відсіків 2,5": 2; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь; Вага (кг): 2.5; Габарити (мм): 375x188x310; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний); Тип материнської плати: micro-ATX
Колір
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
375x188x310 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
1 шт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 099  до 1 325 грн.
Корпус для ПК 2E (2E-V285B) Black 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм, VGA 300мм, mATX
Soho.com.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
2E Корпус для ПК 2E (2E-V285B) Black 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм, VGA 300мм, mATX
MTA.ua (Київ)
← купити
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E Credo V285B (mATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 210 грн.
← купити
Корпус 2E Credo V285B (2E-V285B) 313044
Rozetka.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Корпус Mini-Tower без БЖ 2E Credo V285B (mATX, 1xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1xType-C, чорний)
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
2E Корпус Credo V285B без БП, 1xUSB3.0, 1xUSB 2.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм, VGA 300мм, mATX, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 154 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Credo V285B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 2E Credo V285B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 2E Credo V285B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія