шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус 2E Credo V200B за ціною від 707 грн.

Характеристики та опис 2E Credo V200B

Місць для вентиляторів: 1; Місць для вентиляторів ззаду: 1x80мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 1; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 2; Внутрішніх відсіків 3,5": 2; Матеріал: сталь; Вага (кг): 2.8; Габарити (мм): 353x165x260; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний); Тип материнської плати: micro-ATX
Колір
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
353x165x260 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
1 шт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 707  до 1 190 грн.
Корпус 2E Credo V200B без БП mATX Black (2E-V200B) 2E-V200B
FOXTROT.UA (Київ)
779 грн.
← купити
Корпус 2E Credo V200B без БЖ (2E-V200B) 2E-V200B
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 2E 2E-V200B
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E 2E-V200B
Mallprix.com (Київ)
760 грн.
← купити
2E Credo V200B Black (2E-V200B) 2E-V200B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Корпус 2E Credo V200 без БЖ (2E-V200B) Black 2E-V200B
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo V200B без БЖ, 2xUSB3.0, 1x80мм, VGA 250мм, mATX, чорний 2E-V200B
Comtrading.ua (Київ)
← купити
2E Credo V200B без БП Black (2E-V200B) CredoV200BбезБПBlack(2E-V200B)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo V200B, без БЖ, 2xUSB3.0, 1x80мм, VGA 250мм, mATX, чорний 2E-V200B
ШО (Київ)
707 грн.
← купити
Корпус 2E Credo V200B без БЖ Black (2E-V200B)
Кібернетики (Київ)
732 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Credo V200B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 2E Credo V200B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 2E Credo V200B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія