шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення 2E Deytippe

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення 2E Deytippe за ціною від 438 грн.
Фото 6

Характеристики та опис 2E Deytippe

Розміри (мм): 638х425х24; Знімна VESA-пластина; додатково: 150х100 мм, 150х150 мм, 600х200 мм; 600x400 мм; 600x300 мм; 500x400 мм; 500x300 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x400 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; 200x400 мм; 200х300 мм; 200x200 мм; 200x100 мм; 100x200 мм; 100x150 мм; 100x100 мм; 75x75 мм
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
37 "
Максимальна діагональ
86 "
Максимальне навантаження
75 кг
Регулювання
для вигнутих TV
Кріплення VESA
50x50 мм
75x75 мм
100x100 мм
100x150 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
200х300 мм
200x400 мм
300x200 мм
300x300 мм
300x400 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
500x300 мм
500x400 мм
600x300 мм
600x400 мм
150х100 мм, 150х150 мм, 600х200 мм
Знімна VESA-пластина
Розміри (ШхВхГ)
638х425х24 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  550 грн.

від 438  до 802 грн.
Кронштейн для телевізора 2E 2ELSMD3786FIX 37"-86" фіксований
Artline.ua (Київ)
499 грн.
← купити
2E 2ELSMD3786FIX
Mallprix.com (Київ)
438 грн.
← купити
Кронштейн 2E Deytippe 2ELSMD3786FIX (VESA600х400)
Click.ua (Київ)
504 грн.
← купити
Кріплення ТВ фіксоване 2E Deytippe 37"- 86" 75кг (2ELSMD3786FIX) UA 2ELSMD3786FIX
Sota.store (Київ)
← купити
Кріплення ТВ фіксоване 2E Deytippe 37" - 86" 75кг 2ELSMD3786FIX
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Deytippe Black (2ELSMD3786FIX) 2ELSMD3786FIX
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Настінне кріплення 2E Deytippe 37"- 86" 75kg Black (2ELSMD3786FIX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
802 грн.
← купити
2E Кріплення для телевізора 2E Deytippe 37 - 86 75кг (2ELSMD3786FIX)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Deytippe Fixed (2ELSMD3786FIX) 2elsmd3786fix
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Deytippe 2ELSMD3786FIX (VESA600х400)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
674 грн.
← купити
Настінне кріплення для телевізора 2E Deytippe 37"- 86" 75 кг (2ELSMD3786FIX)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Deytippe 2ELSMD3786FIX (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
502 грн.
← купити
Кронштейн 2E Deytippe 2ELSMD3786FIX (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
494 грн.
← купити
Кронштейн 2E Deytippe 2ELSMD3786FIX (VESA600х400)
Rozetka.ua (Київ)
592 грн.
← купити
Кріплення 2E Deytippe 37 "- 86" (LSMD3786FIX)
Rozetka.ua (Київ)
605 грн.
← купити
Кріплення тв фіксоване 2e Deytippe 37"- 86" 75кг 2elsmd3786fix
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кріплення ТВ фіксоване 2E Deytippe 37"- 86" 75кг
Rozetka.ua (Київ)
645 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Deytippe, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення 2E Deytippe. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення 2E Deytippe у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія