шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення 2E Leifkup

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення 2E Leifkup за ціною від 549 грн.
Фото 3

Характеристики та опис 2E Leifkup

Розміри (мм): 640х160х60; Знімна VESA-пластина; додатково: 150x100 мм, 150х150 мм, 600х200 мм; 600x400 мм; 600x300 мм; 500x400 мм; 500x300 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x400 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; 200x400 мм; 200х300 мм; 200x200 мм; 200x100 мм; 100x200 мм; 100x150 мм; 100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
36 "
Максимальна діагональ
86 "
Максимальне навантаження
75 кг
Регулювання
нахил
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
100x150 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
200х300 мм
200x400 мм
300x200 мм
300x300 мм
300x400 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
500x300 мм
500x400 мм
600x300 мм
600x400 мм
150x100 мм, 150х150 мм, 600х200 мм
Знімна VESA-пластина
Розміри (ШхВхГ)
640х160х60 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 549  до 944 грн.
Кронштейн для телевізора 2E 2ELSMD3786TILT 37"-86" з нахилом
Artline.ua (Київ)
669 грн.
← купити
2E 2ELSMD3786TILT
Mallprix.com (Київ)
634 грн.
← купити
Кріплення похиле 2E для ТВ 37" - 86" (2ELSMD3786TILT) 2ELSMD3786TILT
Moyo.ua (Київ)
672 грн.
← купити
Кронштейн 2E Leifkup 2ELSMD3786TILT (VESA600x400)
Click.ua (Київ)
← купити
Кріплення ТВ з кутом нахилу 2E Leifkup 37" - 86" 75кг Black (2ELSMD3786TILT) UA 2ELSMD3786TILT
Sota.store (Київ)
← купити
Кріплення ТВ з кутом нахилу 2E Leifkup 37" - 86" 75кг 2ELSMD3786TILT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Leifkup Black (2ELSMD3786TILT) 2ELSMD3786TILT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Настінне кріплення 2E Leifkup 37" - 86" 75kg Black (2ELSMD3786TILT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
944 грн.
← купити
2E Кріплення для телевізора 2E Leifkup 37 - 86 75кг (2ELSMD3786TILT)
MTA.ua (Київ)
549 грн.
← купити
2E Leifkup Tilt (2ELSMD3786TILT) 2elsmd3786tilt
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Leifkup, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення 2E Leifkup. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення 2E Leifkup у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія