шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення 2E Etvinerra

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення 2E Etvinerra за ціною від 349 грн.

Характеристики та опис 2E Etvinerra

Розміри (мм): 650х180х30; 600x400 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; Регулювання: Кріплення VESA: 200x200 мм; Максимальна відстань від стіни (мм): 30; Мінімальна відстань від стіни (мм): 30; Макс. навантаження (кг): 45; Макс. діагональ ("): 80; Мін. діагональ ("): 37; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
37 "
Максимальна діагональ
80 "
Максимальне навантаження
45 кг
Кріплення VESA
200x200 мм
300x200 мм
300x300 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
600x400 мм
Розміри (ШхВхГ)
650х180х30 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  350 грн.    до  400 грн.

від 349  до 700 грн.
Кронштейн для телевізора 2E 2ELPECO3780FIX 37"-80" фіксований
Artline.ua (Київ)
349 грн.
← купити
2E 2ELPECO3780FIX
Mallprix.com (Київ)
353 грн.
← купити
Кронштейн 2E Etvinerra 2ELPECO3780FIX (VESA600х400)
Click.ua (Київ)
354 грн.
← купити
Кріплення ТВ фіксоване 2E Etvinerra 37"- 80" 45кг (2ELPECO3780FIX) UA 2ELPECO3780FIX
Sota.store (Київ)
← купити
Кріплення ТВ фіксоване 2E Etvinerra 37" - 80" 45кг 2ELPECO3780FIX
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Etvinerra Black (2ELPECO3780FIX) 2ELPECO3780FIX
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Настінне кріплення 2E Etvinerra 37"- 80" 45kg Black (2ELPECO3780FIX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
700 грн.
← купити
2E Кріплення для телевізора 2E Etvinerra 37 - 80 45кг (2ELPECO3780FIX)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Etvinerra Fixed (2ELPECO3780FIX) 2elpeco3780fix
Kvshop.com.ua (Київ)
697 грн.
← купити
Настінне кріплення для телевізора 2E Etvinerra 37"- 80" 45 кг (2ELPECO3780FIX)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Etvinerra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення 2E Etvinerra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення 2E Etvinerra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія