шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни125Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Fstyler FG50 Plus за ціною від 504 грн.
Фото 35

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FG50 Plus

Кабель: ; Ресурс перемикачів: 5 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Подвійний / потрійний клік; Кількість кнопок: 6; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 3200; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 – 3200 DPI
Кількість кнопок6
Подвійний / потрійний клік
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Ресурс перемикачів5 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x63x36 мм
Вага97 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 504  до 1 204 грн.
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FG50 Plus Black
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FG50 Plus Pink FG50 Plus (Pink)
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша A4TECH Fstyler FG50 Plus Pink FG50 Plus (Pink)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
A4Tech 4711421002806
Mallprix.com (Київ)
548 грн.
← купити
Мишка A4Tech FG50 Plus Wireless Black (4711421002806) 4711421002806
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG50 Plus Black FG50 Plus (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech A4Tech Fstyler FG50 Plus Pink
AKS.ua (Київ)
← купити
Мышь A4Tech Plus Fstyler usb 3200 dpi Double Click (FG50 Plus Black) FG50 Plus (Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG50 Plus (White), USB, колір білий FG50 Plus (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG50 Plus Black
Zhuk.ua (Київ)
508 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FG50 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Fstyler FG50 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Fstyler FG50 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія