шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни85Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Fstyler FM50 Plus за ціною від 422 грн.
Фото 22

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FM50 Plus

Кабель: ;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Подвійний / потрійний клік; Кількість кнопок: 6; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 3200; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: дротова; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 – 3200 DPI
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок6
Подвійний / потрійний клік
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підключення та живлення
Довжина кабелю1.5 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)121x63x36 мм
Вага103 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  700 грн.

від 422  до 1 077 грн.
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FM50 Plus Black
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Миша A4TECH Fstyler FM50 Plus Black FM50 Plus (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
A4Tech 4711421002721
Mallprix.com (Київ)
467 грн.
← купити
Мишка A4Tech FM50 Plus USB Black (4711421002721) 4711421002721
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FM50 Plus Black FM50 Plus (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler FM50 Plus Black FM50 Plus (Black)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
422 грн.
← купити
Мышь A4Tech Plus Fstyler usb 3200 dpi Double Click (FM50 Plus White) FM50 Plus (White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FM50 Plus (White), USB, колір білий FM50 Plus (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FM50 Plus Black
Mobicase.net (Київ)
483 грн.
← купити
Мишка A4Tech FM50 Plus USB Black (4711421002721) 4711421002721
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FM50 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Fstyler FM50 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Fstyler FM50 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія