шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ДБЖ AZO Digital UPS-2000SR за ціною від 8925 грн.
Фото 3

Характеристики та опис AZO Digital UPS-2000SR

Вага (кг): 3.6; Розміри (мм): 107x230x335; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда (PSW); Номінальна вихідна потужність (Вт): 1000; Пікова вихідна потужність (ВА): 2000; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 15; Форм-фактор: звичайний (плоский); Тип: резервне
Тип
резервне
Форм-фактор
звичайний (плоский)
Час перемикання на батарею
15 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність
2000 ВА
Номінальна вихідна потужність
1000 Вт
Форма вихідного сигналу
чиста синусоїда (PSW)
Розміри (ВхШхГ)
107x230x335 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 925  до 10 392 грн.
Інвертор Azo (UPS + AVR) 12V UPS-2000SR
Saren.com.ua (Львів)
9 997 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення AZO Digital UPS-2000SR Sinus 12V AZO00D1258
Motoblok.biz (Київ)
8 925 грн.
← купити
ДБЖ AZO Digital UPS-2000SR Sinus 1000Вт/2000ВА (AZO00D1258/3SPE2000SR)
Rozetka.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Інвертор Azo (UPS + AVR) 12V UPS-2000SR
Redprice.sale (Львів)
10 386 грн.
← купити
Інвертор Azo (UPS + AVR) 12V UPS-2000SR
Tomdom.in.ua (Львів)
10 392 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AZO Digital UPS-2000SR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж AZO Digital UPS-2000SR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж AZO Digital UPS-2000SR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія