шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити зарядна станція BLUETTI Elite 10 за ціною від 6899 грн.
Відео 12Фото 21

Характеристики та опис BLUETTI Elite 10

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 128; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; DC вихід: 1 шт DC5521 (12 В / 5 A); Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність200 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)1 шт.
USB-A2 шт.
5В/3A
15 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт / 15 Вт, 100 Вт /
DC вихід1 шт DC5521 (12 В / 5 A)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 28 В / 8.2 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї128 Вт*год
Циклів зарядки3000 / DoD 80% /
Час зарядки (розетка) 70 хв
Час зарядки (сонячна панель) 90 хв
Час зарядки (прикурювач) 90 хв
Потужність зарядки (розетка)150 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)100 Вт
Потужність зарядки (прикурювач)100 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити200x146x110 мм
Вага1.7 кг
Гарантія3 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Bluetti Elite 10 vs Elite 30 V2 : Full Comparison & Key Differences
BLUETTI Elite 10: Tiny but Mighty! - First Quadcopter
Bluetti Elite 10 Review - Trusted Reviews
від 6 899  до 10 849 грн.
Зарядна станція BLUETTI Elite 10
GRO (Київ)
9 219 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 10 200W
Touch (Дніпро)
7 999 грн.
← купити
BLUETTI Elite 10
Megadom.net (Дніпро)
6 899 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 10
Denika.ua (Харків)
9 405 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 10
Sota.store (Київ)
9 225 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 10
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 401 грн.
← купити
Зарядна станція Bluetti Elite 10
Zhuk.ua (Київ)
9 740 грн.
← купити
Зарядна станція BLUETTI Elite 10
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 490 грн.
← купити
BLUETTI Зарядна станція BLUETTI Elite 10 (Global)
MTA.ua (Київ)
9 899 грн.
← купити
Bluetti BLUETTI Elite 10, 200W, 128Wh (EL10) el10
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BLUETTI Elite 10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція BLUETTI Elite 10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція BLUETTI Elite 10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія