шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни103Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Grain Pro 4.8A 2USB за ціною від 129 грн.
Фото 22

Характеристики та опис BASEUS Grain Pro 4.8A 2USB

Вага (г): 14; Потужність (на всі порти) (Вт): 24; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Потужність (на всі порти)
24 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Вага
14 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 129  до 810 грн.
Автомобільний Зарядний Пристрій 2USB Baseus Grain Pro Black (CCALLP-01)
Pocketstore.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Baseus Автомобільний адаптер для телефона Baseus Grain Pro Car Charger Dual USB 4.8A White (CCALLP-02)
MTA.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Car Charger 2хUSB Grain Pro 4.8A Black (CCALLP-01)
Цифра (Київ)
275 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Car Charger 2хUSB Grain Pro 4.8A Black (CCALLP-01)
Stls.store (Київ)
289 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro 4.8A 2USB White (CCALLP-02) CCALLP-02
Click.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro 4.8A 2 USB Black (CCALLP-01) CCALLP-01
Skay.ua (Одеса)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro double USB 4.8A (CCALLP-01) Black CCALLP-01
Telemart.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Grain Pro 4.8A 2USB White (CCALLP-02) CCALLP-02
Comtrading.ua (Київ)
512 грн.
← купити
Автомобільний адаптер для телефона Baseus Grain Pro Car Charger Dual USB 4.8A Black (CCALLP-01)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus 4.8A Grain Pro 2USB (CCALLP-01) чорний
Кібернетики (Київ)
349 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Grain Pro 4.8A 2USB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Grain Pro 4.8A 2USB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Grain Pro 4.8A 2USB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія