шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Каталог /

Зарядний пристрій BASEUS Simple Wireless Charger Update Version

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Simple Wireless Charger Update Version за ціною від 686 грн.
Відео 2Фото 16

Характеристики та опис BASEUS Simple Wireless Charger Update Version

Вага (г): 69; Габарити (мм): 92x92x6; Кабель в комплекті; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зон зарядки: 1; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Кабель в комплекті
+
Матеріал корпусу
метал
Габарити
92x92x6 мм
Вага
69 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 686  до 926 грн.
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple 15W WXJK-B01 Black
MAUDAU (Київ)
849 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Wireless Charger 15W (Upgraded Edition) WXJK-B Колір Чорний, 01
Rozetka.ua (Київ)
879 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple 15W WXJK-BA02 Transparent
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротове зарядне Baseus Simple Wireless Charger 15 W (WXJK-B01) чорне
MAUDAU (Київ)
926 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple 2в1 Wireless Charger Turbo 24 Вт Чорний (WXJK-B01)
Rozetka.ua (Київ)
686 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple 2в1 Wireless Charger Turbo 24 Вт Чорний (WXJK-B01)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротове зарядне Baseus Simple Wireless Charger 15W (WXJK-B01) чорне
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Simple Wireless Charger с технологією Qi 15W (WXJK-B01) Black
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Simple Wireless Charger Update Version, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Simple Wireless Charger Update Version. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Simple Wireless Charger Update Version у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія