шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари10+
Купити монітор BenQ PD2730S за ціною від 57232 грн.
Відео 6Фото 7

Характеристики та опис BenQ PD2730S

Габарити без підставки (мм): 614x368x77; Габарити (мм): 614x578x242; пульт ДК; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); KVM-перемикач;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' USB-C: 1x10Gbps
Колір
Тип
для графіки та дизайну
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність
5120x2880 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
614x578x242 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  75000 грн.

від 57 232  до 76 712 грн.
BenQ Монітор BenQ PD2730S White 27 (9H.LN7LA.TBE)
MTA.ua (Київ)
61 648 грн.
← купити
Монітор BENQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE) 9H.LN7LA.TBE
FOXTROT.UA (Київ)
58 700 грн.
← купити
Монітор BenQ 27` PD2730S White (9H.LN7LA.TBE)
Touch (Дніпро)
58 329 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S White (9H.LN7LA.TBE)
АЛЛО (Київ)
59 509 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
Itbox.ua (Київ)
58 235 грн.
← купити
Монітор BenQ 27" PD2730S IPS 60Hz 9H.LN7LA.TBE (UA)
Jabko.ua (Львів)
← купити
BenQ PD2730S WHITE
Mallprix.com (Київ)
60 617 грн.
← купити
BENQ PD2730S WHITE 9H.LN7LA.TBE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 27" PD2730S (9H.LN7LA.TBE) IPS White 9H.LN7LA.TBE
Click.ua (Київ)
60 743 грн.
← купити
BenQ PD2730S White (9H.LN7LA.TBE)
Tehnomart.com (Київ)
59 447 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE) PD2730S (9H.LN7LA.TBE)
Denika.ua (Харків)
61 240 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE) White 9H.LN7LA.TBE
Vodafone.ua (Київ)
57 999 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
59 731 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
icom.net.ua (Київ)
57 994 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE (9H.LN7LA.TBE)
Nkt.ua (Київ)
59 808 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 27"" PD2730S White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 27" PD2730S (9H.LN7LA.TBE) White 9H.LN7LA.TBE
Telemart.ua (Київ)
60 173 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S White (9H.LN7LA.TBE)
Tv-mir.com.ua (Київ)
59 959 грн.
← купити
BENQ 27" 16:9 ips професійний рк монітор, 5120х2880, 60 Гц, 5 мс (GtG), 98 p3, hdr, g3 панель, 1xHDMI 2. pd2730s white
Tviy-Dim.com (Київ)
64 105 грн.
← купити
TFT 27" BenQ PD2730S, IPS, 5K, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, Pivot, кол., білий 9H.LN7LA.TBE
Comtrading.ua (Київ)
57 232 грн.
← купити
BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE) 9H.LN7LA.TBE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
62 656 грн.
← купити
Монітор BenQ 9H.LN7LA.TBE
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
61 520 грн.
← купити
BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE) PD2730S(9H.LN7LA.TBE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD2730S White (9H.LN7LA.TBE) UA 9H.LN7LA.TBE
Sota.store (Київ)
59 954 грн.
← купити
Монітор BenQ TFT 27` PD2730S, IPS, 5K, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, Pivot, кол., білий
MAUDAU (Київ)
63 560 грн.
← купити
Benq BENQ 27" PD2730S WHITE (9H.LN7LA.TBE) 9h.ln7la.tbe
Kvshop.com.ua (Київ)
62 499 грн.
← купити
TFT 27" BenQ PD2730S, IPS, 5K, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, Pivot, кол., білий 893238
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
59 962 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S White (9H.LN7LA.TBE) 5120х2880 (5K) IPS 60 Hz 9H.LN7LA.TBE
Compx.ua (Київ)
59 295 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S White (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
27" 16:9 IPS професійний РК монітор, 5120х2880, 60 Гц, 5 мс (GtG), 98 P3, HDR, G3 панель, 1xHDMI 2. PD2730S WHITE BENQ (9H.L
icom.net.ua (Київ)
57 459 грн.
← купити
Монітор TFT 27" BenQ PD2730S, IPS, 5K, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, Pivot, кол., білий (9H.LN7LA.TBE)
MAUDAU (Київ)
66 431 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
Rozetka.ua (Київ)
68 892 грн.
← купити
Монітор Benq PD2730S WHITE (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
64 221 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
Rozetka.ua (Київ)
72 492 грн.
← купити
Монітор 27" 16:9 IPS професійний РК, 5120х2880, 60 Гц, 5 мс (GtG), 98 P3, HDR, G3 панель, 1x HDMI 2. PD2730S WHITE BENQ (9H.
Rozetka.ua (Київ)
71 823 грн.
← купити
TFT 27' BenQ PD2730S, IPS, 5K, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, Pivot, кол., білий
Rozetka.ua (Київ)
73 106 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S IPS 5120x2880 60 Гц 400 кд/м White (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
72 542 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
63 077 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S 27" IPS 5K HDMI DP Type-C USB-hub HAS Pivot колонки White (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
74 090 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
Rozetka.ua (Київ)
66 438 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE) IPS 60Hz 5120x2880 Black
Rozetka.ua (Київ)
69 199 грн.
← купити
TFT 27" BenQ PD2730S, IPS, 5K, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, Pivot, кол., білий
Rozetka.ua (Київ)
69 192 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S White 5K IPS 60Hz (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
62 749 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
69 173 грн.
← купити
TFT 27" BenQ PD2730S, IPS, 5K, HDMI, DP, USB-C, USB-hub, HAS, Pivot, кільк., білий
Rozetka.ua (Київ)
76 712 грн.
← купити
Монітор 27" BenQ PD2730S IPS 5120x2880 60 Гц 400 кд/м White (9H.LN7LA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
69 694 грн.
← купити
Монітор BenQ PD2730S WHITE
Rozetka.ua (Київ)
61 548 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ PD2730S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ PD2730S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ PD2730S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія