шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Phantom Pole 600 за ціною від 3820 грн.

Характеристики та опис Brain Phantom Pole 600

Вага (г): 203; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 135; Довжина робоча (см): 600; Секцій (шт.): 6; Макс. кастинг (г): 7; Лад вудлища: швидкий; Конструкція: телескопічна; Тип вудлища: махове
Тип вудлища
махове
Конструкція
телескопічна
Лад вудлища
швидкий
Макс. кастинг
7 г
Секцій
6 шт.
Довжина робоча
600 см
Довжина складеною
135 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Вага
203 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  4800 грн.

від 3 820  до 4 888 грн.
Вудлище махове Brain Phantom 6m, факт. Довжина - 5,8 м, 203 г,1858.40.53
Rozetka.ua (Київ)
3 820 грн.
← купити
Вудка Brain Phantom 6.0m (1858-40-53) 4552573
Rozetka.ua (Київ)
4 888 грн.
← купити
Вудилище махове Brain Phantom 6m (1858-40-53)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудка Brain Phantom 6.0m (1858-40-53)
Rozetka.ua (Київ)
3 910 грн.
← купити
Вудлище болонське Brain Phantom 6.00m
Rozetka.ua (Київ)
4 310 грн.
← купити
Вудлище болонське Brain Phantom 6.00m
Rozetka.ua (Київ)
4 698 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Phantom Pole 600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Phantom Pole 600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Phantom Pole 600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія