шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Scout 330M за ціною від 1320 грн.

Характеристики та опис Brain Scout 330M

Вага (г): 212; Матеріал ручки: пробкова/поролонова; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 117; Довжина робоча (см): 330; Вершинок (шт): 3; Секцій (шт.): 4; Кільця; Макс. кастинг (г): 80; Лад вудлища: середньо-швидкий; Конструкція: штекерна; Тип вудлища: фідерне / пікерне
Тип вудлища
фідерне / пікерне
Конструкція
штекерна
Лад вудлища
середньо-швидкий
Макс. кастинг
80 г
Кільця
Секцій
4 шт.
Вершинок
3 шт
Довжина робоча
330 см
Довжина складеною
117 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Матеріал ручки
пробкова/поролонова
Вага
212 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  2900 грн.

від 1 320  до 3 625 грн.
Вудилище Brain Scout 3.30m max 80g Black EVA (1858.45.15) 1858.45.15
Brain.com.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Вудилище Brain Scout 3.30m max 80g Black EVA (1858.45.15) 1858.45.15
Itbox.ua (Київ)
← купити
Фидерное удилище Brain Scout 3.30m max 80g Black EVA 1858.45.15
Rybalka.shop (Київ)
← купити
Вудлище фідерне Brain Scout 3.30m max 80g Black EVA (1858.45.15)
One-click.com.ua (Дніпро)
1 320 грн.
← купити
Удилище фидерное Brain Scout 3.30m max 80g Black EVA 1858.45.15
Fonarik.com (Харків)
← купити
Brain fishing Brain fishing Scout 3.30m max 80g Black EVA (1858.45.15) Спінінг, вудка Brain fishing Scout 3.30m max 80g Blac
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Вудлище фідерне Brain Scout 3.3 м max 80 г EVA Black (18584515)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудилище фідерне Brain Scout 3.30m max 80g Black EVA 1858.45.15
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Фідерне вудлище Brain Scout 3.30m max 80g Black EVA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудилище Brain Scout 3.30м/80г/MF/black (1858-45-15)
Rozetka.ua (Київ)
3 625 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Scout 330M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Scout 330M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Scout 330M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія