шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Brain (тип вудлища)
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити вудлище Brain Scout Bolo 700 за ціною від 2845 грн.

Характеристики та опис Brain Scout Bolo 700

Вага (г): 368; Матеріал вудлища: карбон (графіт); Довжина складеною (см): 144; Довжина робоча (см): 700; Секцій (шт.): 7; Кільця; Мін. кастинг (г): 10; Макс. кастинг (г): 30; Лад вудлища: середній; Конструкція: телескопічна; Тип вудлища: болонське
Тип вудлища
болонське
Конструкція
телескопічна
Лад вудлища
середній
Макс. кастинг
30 г
Мін. кастинг
10 г
Кільця
Секцій
7 шт.
Довжина робоча
700 см
Довжина складеною
144 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Вага
368 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 845  до 4 050 грн.
Поплавкові вудилище (з кільцями) Brain Scout 7m факт. довжина - 6,75 m, 368 g
Stls.store (Київ)
3 240 грн.
← купити
Вудилище Brain Scout Bolo 7 m 368 g (1858.43.20) 1858.43.20
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Вудилище Brain Scout Bolo 7 m 368 g (1858.43.20) 1858.43.20
Itbox.ua (Київ)
← купити
Болонское удилище Brain Scout Bolo 7.00m 368 g 1858.43.20
Rybalka.shop (Київ)
← купити
Вудилище болонське Brain Scout Bolo 7.00m (1858.43.20)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Вудилище Brain fishing Scout Bolo 7 m 368 g (1858.43.20)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 845 грн.
← купити
Вудилище Brain болонське Scout Bolo 7 м
MAUDAU (Київ)
← купити
Вудлище болонське Brain Scout 6.75 м 368 г (18584320)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудлище болонське Brain Scout 7m факт. довжина - 6,75 м, 368 г
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вудлище болонське Brain Scout 7m факт. довжина - 6.75 m. 368 г (1858-43-20) 4441725
Rozetka.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Brain Scout Bolo 700, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вудлище Brain Scout Bolo 700. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вудлище Brain Scout Bolo 700 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія