шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни55Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Chieftec BS-20B-OP за ціною від 2800 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Chieftec BS-20B-OP

Місць для вентиляторів: 2; Місць для вентиляторів спереду: 1x80мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x90мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 90мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 1; Безгвинтове кріплення; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 2; Внутрішніх відсіків 3,5": 2
Колір
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
408x170x329 мм
Блок живлення
Відсіків 5,25"
1 шт / ultra slim 9.5mm /
Встановлених вентиляторів
1 шт
Додатково
тримач відеокарти
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  3800 грн.

від 2 800  до 3 989 грн.
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black BS-20B-OP
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
3 410 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black
Artline.ua (Київ)
3 039 грн.
← купити
Корпус Chieftec Uni Black без БЖ (BS-20B-OP) BS-20B-OP
Click.ua (Київ)
2 889 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Uni BS-20B-OP Black
FOXTROT.UA (Київ)
2 939 грн.
← купити
Корпус Chieftec BS-20B-OP Ua
Цифра (Київ)
2 978 грн.
← купити
Корпус Chieftec BS-20B-OP Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Chieftec BS-20B-OP
Mallprix.com (Київ)
2 884 грн.
← купити
Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 834 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec BS-20B-OP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Redprice.sale (Львів)
3 115 грн.
← купити
Chieftec BS-20B-OP
Tehnomart.com (Київ)
2 893 грн.
← купити
Корпус Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Denika.ua (Харків)
2 847 грн.
← купити
Корпус Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Chieftec UNI BS-20B-OP Black
Soho.com.ua (Київ)
2 909 грн.
← купити
Chieftec BS 20B OP (BS20BOP)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 252 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black
Comtrading.ua (Київ)
2 997 грн.
← купити
Корпус Chieftec uni bs-20b-op, без БЖ, mATX, black
ШО (Київ)
3 050 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec BS-20B-OP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус CHIEFTEC Uni без БЖ (BS-20B-OP) Black BS-20B-OP
Telemart.ua (Київ)
3 128 грн.
← купити
Корпус Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Ktc.ua (Рівне)
3 299 грн.
← купити
Корпус Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 188 грн.
← купити
Корпус Chieftec uni bs-20b-op, Black, Без бп, Mini Tower, Micro atx / Mini itx, 1xType-C / 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, макс. cpu
Tviy-Dim.com (Київ)
3 264 грн.
← купити
Корпус Chieftec BS-20B-OP
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 990 грн.
← купити
Chieftec UNI BS-20B-OP, без БП Black UNIBS-20B-OP,безБПBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Chieftec BS-20B-OP — Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black
Comtrade.ua (Київ)
2 800 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP без БП Black (BS-20B-OP)
MAUDAU (Київ)
3 322 грн.
← купити
Chieftec Корпус для ПК Chieftec UNI BS-20B-OP Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Chieftec BS-20B-OP Корпус BS-20B-OP
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black 887859
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 049 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP Black (BS-20B-OP) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec UNI Black (BS-20B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black
MAUDAU (Київ)
3 232 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, Black, Без БП, Mini Tower, Micro ATX/Mini ITX, 1xType-C/1xUSB 3.2/2xUSB 2.0, макс. CPU - 143
MAUDAU (Київ)
3 489 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, чорний, Без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, макс. CPU
MAUDAU (Київ)
3 886 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black (BS-20B-OP)
MAUDAU (Київ)
3 162 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, Black, Без БП, Mini Tower, Micro ATX/Mini ITX, 1xType-C/1xUSB 3.2/2xUSB 2.0, макс. CPU - 143
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 291 грн.
← купити
Корпус для комп’ютера Chieftec UNI BS-20B-OP Чорний mATX з вентилятором 90 мм USB-C без блока живлення (BS-20B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
3 845 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP
Rozetka.ua (Київ)
3 150 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP 308175
Rozetka.ua (Київ)
3 119 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP
Rozetka.ua (Київ)
3 192 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, Black, Без БП, Mini Tower, Micro ATX/Mini ITX, 1xType-C/1xUSB 3.2/2xUSB 2.0, макс. CPU - 143
Rozetka.ua (Київ)
3 578 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БЖ, mATX, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 315 грн.
← купити
Корпус для комп'ютера Chieftec UNI BS-20B-OP без БЖ mATX Black (BS-20B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
3 650 грн.
← купити
Корпус Chieftec BS-20B-OP
Rozetka.ua (Київ)
3 459 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БР, mATX, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 242 грн.
← купити
Корпус Chieftec uni bs-20b-op, Black, Без бп, Mini Tower, Micro atx/Mini itx, 1xType-C/1xUSB 3.2/2xUSB 2.0, макс. cpu - 143
Rozetka.ua (Київ)
3 501 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP Black (BS-20B-OP) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
3 072 грн.
← купити
Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Rozetka.ua (Київ)
3 118 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, чорний, Без БП, Mini Tower, Micro ATX/Mini ITX, 1xType-C/1xUSB 3.2/2xUSB 2.0, макс. CPU - 143
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без Блок живлення, mATX, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec Uni BS-20B-OP Black
Rozetka.ua (Київ)
3 225 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec BS-20B-OP (ek04058)
Rozetka.ua (Київ)
3 481 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP, без БР, mATX, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 989 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BS-20B-OP вентилятор - 90мм, mATX, USB-C, без БЖ, офісний - домашній
Rozetka.ua (Київ)
3 642 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec BS-20B-OP
Rozetka.ua (Київ)
3 241 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec BS-20B-OP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Chieftec BS-20B-OP. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Chieftec BS-20B-OP у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія