шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Chieftec Libra XT-01B за ціною від 1813 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Chieftec Libra XT-01B

Місць для вентиляторів: 2; Місць для вентиляторів спереду: 1х120/90/80мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1х120/90/80мм; Безгвинтове кріплення; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 2; Зовнішніх відсіків 3,5": 1; Відсіків 5,25": 2
Колір
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
352x180x408 мм
Блок живлення
Відсіків 5,25"
2 шт
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2500 грн.

Chieftec Libra XT-01B
ІншеОфициальный сайт
від 1 813  до 2 627 грн.
Корпус Chieftec Mesh XT-01B-OP
Artline.ua (Київ)
2 127 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh XT-01B, без БЖ, 2xUSB3.0, Black XT-01B-OP
Click.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC XT-01B Black (XT-01B-OP) XT-01B-OP
FOXTROT.UA (Київ)
2 079 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Libra XT-01B,без БП,2xUSB3.0,mATX,черный (XT-01B-OP)
Nkt.ua (Київ)
2 006 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP
Цифра (Київ)
2 087 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP
Stls.store (Київ)
2 129 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec Mesh (XT-01B-OP) XT-01B-OP
Itbox.ua (Київ)
1 924 грн.
← купити
Chieftec XT-01B-OP
Mallprix.com (Київ)
1 913 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec Mesh (XT-01B-OP) XT-01B-OP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP
Denika.ua (Харків)
2 175 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec Mesh (XT-01B-OP)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 046 грн.
← купити
CHIEFTEC XT-01B-OP
Tehnomart.com (Київ)
2 189 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh (XT-01B-OP) XT-01B-OP
E-server.com.ua (Київ)
2 027 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh (XT-01B-OP)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 920 грн.
← купити
Корпус Chieftec XT-01B-OP (XT-01B-OP)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 090 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Mesh (XT-01B-OP) XT-01B-OP
Comtrading.ua (Київ)
2 220 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh XT-01B, Без БП, 2xUSB3.0, Black XT-01B-OP
ШО (Київ)
2 029 грн.
← купити
Chieftec XT-01B-OP
Comtrade.ua (Київ)
1 813 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh XT-01B-OP Black без БП
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 978 грн.
← купити
Корпус Chieftec XT-01B-OP (XT-01B-OP)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 095 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh без БЖ (XT-01B-OP) Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Корпус Chieftec Mesh XT-01B Black (XT-01B-OP) XT-01B-OP
Ktc.ua (Рівне)
1 923 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 234 грн.
← купити
Chieftec mesh xt-01b[xt-01b без бп] xt-01b-op
Tviy-Dim.com (Київ)
1 975 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP (XT-01B-OP) Без БП
MAUDAU (Київ)
2 448 грн.
← купити
Chieftec Chieftec Mesh XT-01B Black
MTA.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP (XT-01B-OP) Без БП
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec XT-01B-OP (XT-01B-OP)
Timesport.com.ua (Львів)
2 493 грн.
← купити
Корпус Chieftec XT-01B-OP (XT-01B-OP)
Zaua.store (Львів)
← купити
Корпус Chieftec Mesh XT-01B-OP Black без БП
MAUDAU (Київ)
2 335 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra Black (XT-01B-OP)
MAUDAU (Київ)
2 300 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh (XT-01B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec mesh Black/xt-01b-op/без бп
Rozetka.ua (Київ)
2 179 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra XT-01B-OP (XT-01B-OP) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 267 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Mesh XT-01B, без БЖ, 2xUSB3.1, VGA 340мм, mATX, чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 627 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh XT-01B без БЖ (XT-01B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
2 180 грн.
← купити
Корпус Chieftec Libra Black (XT-01B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
2 115 грн.
← купити
Chieftec MESH XT-01B[Корпус Mesh XT-01B, без БП, 2xUSB3.1, VGA 340мм, mATX, чорний]
Rozetka.ua (Київ)
2 576 грн.
← купити
Корпус Chieftec Mesh (XT-01B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
2 271 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec Libra XT-01B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Chieftec Libra XT-01B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Chieftec Libra XT-01B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія