шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни67Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Комплектуючі10+
Купити корпус Chieftec HUNTER 3 за ціною від 3208 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Chieftec HUNTER 3

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО спереду: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 11; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 3x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
E-ATX
Габарити (ВхШхГ)
440x238x450 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4400 грн.

від 3 208  до 4 543 грн.
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без БЖ, Black GS-03B-OP
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
4 015 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP Black
Artline.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black без БЖ (GS-03B-OP) GS-03B-OP
Click.ua (Київ)
3 445 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Hunter 3 GS-03B-OP Black
FOXTROT.UA (Київ)
3 719 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Gaming Hunter 3 без БЖ (GS-03B-OP) GS-03B-OP
Moyo.ua (Київ)
3 404 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Gaming Hunter 3, без БЖ чорний (GS-03B-OP)
Nkt.ua (Київ)
3 302 грн.
← купити
Chieftec GS-03B-OP
Mallprix.com (Київ)
3 318 грн.
← купити
Chieftec Gaming Hunter 3 Black (GS-03B-OP) GS-03B-OP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 271 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP) GS-03B-OP
Itbox.ua (Київ)
3 329 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Redprice.sale (Львів)
3 424 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Hunter 3 Tempered Glass без БЖ (GS-03B-OP) Black GS-03B-OP
Telemart.ua (Київ)
3 712 грн.
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 Black (GS-03B-OP) Gaming Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Denika.ua (Харків)
3 345 грн.
← купити
Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm без БП Black HUNTER3GS-03B-OP4x120mmбезБПBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус chieftec Gaming Hunter 3, без бж, 2xUSB3.0, 1xUSB3.2 Gen2 Type-C, 4x120мм argb, vga 425мм, lcs ready, tg Side panel,
Tviy-Dim.com (Київ)
3 402 грн.
← купити
Корпус Chieftec GS-03B-OP
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 520 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 630 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 GS-03B-OP Black
Vodafone.ua (Київ)
3 669 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP Black без БЖ
Soho.com.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Вентилятори Chieftec GS-03B-OP Hunter 3 Midi 4x ARGB (KOCHFOD0GS03BOP)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 356 грн.
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 Black (GS-03B-OP) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 405 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 585 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Gaming Hunter 3, без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB3.2 Gen2 Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 425мм, LCS ready, TG Side panel,
Comtrading.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP) GS-03B-OP
icom.net.ua (Київ)
3 278 грн.
← купити
Корпус Chieftec hunter 3 gs-03b-op 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без БЖ, black
ШО (Київ)
3 513 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP) GS-03B-OP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP) GS-03B-OP
E-server.com.ua (Київ)
3 609 грн.
← купити
Chieftec Gaming Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Tehnomart.com (Київ)
3 373 грн.
← купити
Chieftec GS-03B-OP — Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без БЖ, Black
Comtrade.ua (Київ)
3 208 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black with window (GS-03B-OP) GS-03B-OP
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 676 грн.
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 ARGB Black (GS-03B-OP) Без БП
MAUDAU (Київ)
3 840 грн.
← купити
Chieftec Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP Black без БЖ
MTA.ua (Київ)
← купити
Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP) Корпус HUNTER 3 (GS-03B-OP)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без БЖ, Black 887856
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 524 грн.
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 ARGB Black (GS-03B-OP) Без БП GS-03B-OP
Compx.ua (Київ)
3 339 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 Black (GS-03B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 430 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black (GS-03B-OP) GS-03B-OP
Zaua.store (Львів)
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Timesport.com.ua (Львів)
3 421 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Zaua.store (Львів)
3 627 грн.
← купити
Корпус Chieftec Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Timesport.com.ua (Львів)
3 624 грн.
← купити
Chieftec Корпус для ПК Chieftec NIGHT HUNTER 3 GS-03B-BLK-OP Black без БЖ
MTA.ua (Київ)
3 389 грн.
← купити
Chieftec Корпус Gaming Hunter 3, без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB3.2 Gen2 Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 425мм, LCS ready, TG Side panel,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус для комп’ютера Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP Чорний E-ATX ігровий зі скляною панеллю з 4 вентиляторами 120 мм A-RGB USB
Rozetka.ua (Київ)
4 465 грн.
← купити
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec HUNTER 3 (E-ATX, 4x120мм RGB, Radiator 360мм front/top)
Rozetka.ua (Київ)
4 280 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP
Rozetka.ua (Київ)
3 653 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 308162
Rozetka.ua (Київ)
3 726 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 GS-03B-OP Black [135065]
Rozetka.ua (Київ)
3 549 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Gaming Hunter 3, без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB3.2 Gen2 Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 425мм, LCS ready, TG Side panel,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без БЖ, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 832 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігровий корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP вентилятор - 4x120мм A-RGB, E-ATX, USB-C, скло, без БР
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус для комп'ютера Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB Type-C E-ATX без БЖ Black (GS-03B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
4 250 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
3 972 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без БР, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 763 грн.
← купити
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec HUNTER 3 (E-ATX, 4x120мм RGB, Radiator 360мм front/top)
Rozetka.ua (Київ)
4 239 грн.
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 ARGB Black (GS-03B-OP) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
3 548 грн.
← купити
Chieftec Gaming Hunter 3 Black (GS-03B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC Gaming Hunter 3, без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB3.2 Gen2 Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 425мм, LCS ready, TG Side panel,
Rozetka.ua (Київ)
4 543 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без Блок живлення, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 324 грн.
← купити
Корпус Chieftec Gaming Hunter 3 Black без БЖ (GS-03B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
3 725 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 (ek04056)
Rozetka.ua (Київ)
4 067 грн.
← купити
Корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP 4x120mm A-RGB, USB-C, E-ATX, без БР, Black
Rozetka.ua (Київ)
4 488 грн.
← купити
Ігровий корпус Chieftec HUNTER 3 GS-03B-OP вентилятор - 4x120мм A-RGB, E-ATX, USB-C, скло, без БЖ
Rozetka.ua (Київ)
4 146 грн.
← купити
Chieftec Корпус Gaming Hunter 3, без БП, 2xUSB3.0, 1xUSB3.2 Gen2 Type-C, 4x120мм ARGB, VGA 425мм, LCS ready, TG S
Rozetka.ua (Київ)
4 476 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec HUNTER 3 (GS-03B-OP)
Rozetka.ua (Київ)
3 734 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec HUNTER 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Chieftec HUNTER 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Chieftec HUNTER 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія