шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Chieftec BW-01B-OP за ціною від 5647 грн.
Відео 1Фото 16

Характеристики та опис Chieftec BW-01B-OP

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 360мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 3x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 1; Отворів під слоти розширення: 7
Колір
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
465x200x510 мм
Блок живлення
Відсіків 5,25"
2 шт
Встановлених вентиляторів
1 шт
Додатково
передня кришка
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4900 грн.    до  7250 грн.

від 5 647  до 7 424 грн.
Корпус Chieftec Uni Black без БЖ (BW-01B-OP) BW-01B-OP
Click.ua (Київ)
5 804 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC UNI BW-01B-OP Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Chieftec BW-01B-OP
Mallprix.com (Київ)
5 815 грн.
← купити
Chieftec UNI BW-01B-OP Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 647 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec UNI (BW-01B-OP) BW-01B-OP
Itbox.ua (Київ)
← купити
Chieftec BW-01B-OP
Tehnomart.com (Київ)
5 797 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BW-01B-OP Black
Vodafone.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Корпус Chieftec BW-01B-OP (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 993 грн.
← купити
Корпус Chieftec UNI BW-01B-OP, без БЖ, 1x USB Type C, 1 x USB3.0, ATX, Black
Comtrading.ua (Київ)
5 772 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec UNI (BW-01B-OP) BW-01B-OP
icom.net.ua (Київ)
5 739 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec BW-01B-OP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Chieftec BW-01B-OP. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Chieftec BW-01B-OP у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія