шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Connect 18 за ціною від 5309 грн.
Фото 16

Характеристики та опис Corso Connect 18

Вага: 9.8; сигнал/дзвінок; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: дискове (ручне); Передні гальма: дискове (ручне); Литі диски; Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 18; Матеріал рами: магнієвий сплав; Вікова група: від 5 до 8 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 5 до 8 років
Матеріал рами
магнієвий сплав
Діаметр коліс
18 "
Колеса
надувні гумові
Литі диски
Передні гальма
дискове (ручне)
Заднє гальмо
дискове (ручне)
Комплектація
бічні колеса
крила
сигнал/дзвінок
Вага
9.8 кг
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 309  до 6 000 грн.
Дитячий магнієвий велосипед 18 дюймів Corso CONNECT MG-18379 з додатковими колесами литі диски синій
Rozetka.ua (Київ)
5 505 грн.
← купити
Дитячий магнієвий велосипед 18 дюймів Corso «CONNECT» MG-18105 литі диски, дискові гальма, зелений
Rozetka.ua (Київ)
5 390 грн.
← купити
Велосипед 18" дюймів 2-х колісний Corso «CONNECT» MG-18105
Rozetka.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Велосипед Corso CONNECT двоколісний магнієва рама 18 дюймів з додатковими колесами Зелений (MG-18105)
Rozetka.ua (Київ)
5 309 грн.
← купити
Велосипед Corso CONNECT двоколісний магнієва рама 18 дюймів із додатковими колесами Синій (MG-18379)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Connect 18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Connect 18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Connect 18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія