шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Doogee V Max 2 Pro

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Doogee V Max 2 Pro за ціною від 22499 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Doogee V Max 2 Pro

Розміри (мм): 184.89x84.6x29.4; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 22000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; повноцінний ліхтарик; гіроскоп; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.4; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2460х1080
Вбудована пам'ять
1024 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
22000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
184.89x84.6x29.4 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18500 грн.    до  28000 грн.

від 22 499  до 24 599 грн.
Смартфон DOOGEE V Max 2 Pro 16/1TB Black
Justbuy.com.ua (Київ)
23 599 грн.
← купити
Doogee V Max 2 Pro 16/1TB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
22 499 грн.
← купити
Смартфон Doogee V Max 2 Pro 16/1TB Black EU
Sota.store (Київ)
22 905 грн.
← купити
Doogee V Max 2 Pro 16GB/1TB Dusk Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
DOOGEE V Max 2 Pro 16/1024GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
24 599 грн.
← купити
DOOGEE V Max 2 Pro 5G 16/1024GB Cyber Black Night Vision Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
24 578 грн.
← купити
Doogee V Max 2 Pro 16/1Tb Dusk Black Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
22 768 грн.
← купити
Doogee V Max 2 Pro 16/1Tb Dusk Black Global version MO-109435
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
23 606 грн.
← купити
Doogee V Max 2 Pro 16/1TB Gray
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Doogee V Max 2 Pro 16/1TB Silver
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee V Max 2 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Doogee V Max 2 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Doogee V Max 2 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія