шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Doogee Note 59 5G

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Doogee Note 59 5G за ціною від 5599 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Doogee Note 59 5G

Вага (г): 199; Розміри (мм): 168x77.5x8.6; зарядний пристрій; Ємність (мАгод): 6250; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: SIM + SIM/microSD;язку: 5G; Стандарт зв'єктив (МП): 8; Основний селфі-об'
Колір
діагональ дисплея
6.75 "
роздільна здатність екрану
1600х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
6250 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
168x77.5x8.6 мм
Вага
199 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  9000 грн.

від 5 599  до 8 199 грн.
Смартфон Doogee Note 59 8/128GB Blue (6923740250303) 6923740250303
Click.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Смартфон DOOGEE Note 59 8/128GB Blue (NOTE59BL) NOTE59BL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смартфон Doogee Note 59 8/128GB Black (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Doogee Note 59 8/128GB Black (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
Doogee Note 59 8/128GB Blue Note598/128GBBlue
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон Doogee Note 59 8/128Gb Ocean Blue
Mobicase.net (Київ)
5 599 грн.
← купити
Смартфон Doogee Note 59 8/128GB Black
Denika.ua (Харків)
7 360 грн.
← купити
Смартфон Doogee Note 59 8/128GB Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Doogee Note 59 8/128GB Black note59bk
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Doogee Note 59 6.75" HD+ 120Hz 8/128GB /T8200/ 6250mAh /16+8Мп/ Black 907779
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 478 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee Note 59 5G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Doogee Note 59 5G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Doogee Note 59 5G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія