шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Doogee S88 Pro

Ціни4Опис Відгуки6Обговорення3Корисне2Аксесуари
Купити мобільний телефон Doogee S88 Pro за ціною від 5300 грн.
Відео 56Фото 17

Характеристики та опис Doogee S88 Pro

Вага (г): 372; Розміри (мм): 171.6x85.5x18.7; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Час роботи (PCMark) (год): 15; Ємність (мАгод): 10000; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; шумопоглинання; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2340x1080 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 4 (802.11n)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
/ Baidu /
ГЛОНАСС
Ємність батареї
10000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
171.6x85.5x18.7 мм
Вага
372 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4400 грн.    до  6250 грн.

0
1
3
2
обычная модель, ничего особенного
28 лютого 2021, 16:12 #
Переваги:Пока не знаю.

Недоліки:Батарея,
Размер фото при не высоком качестве,
Бесполезные боковые кнопки.

Коментар:Покупал телефон из-за описания на сайте Яндекс маркета характеристики работы батареи: 80 часов в режиме разговора, 900 часов в режиме ожидания. По факту при среднем режиме пользования (2 часа игры, Вацап 4 часа, просмотр видео 1 час) нового телефона со 100% зарядом за сутки израсходовано 80% зарядки. Получается телефон держит полную зарядку при среднем пользовании 1,5 дня вместо 3,3 дня. Думаю ёмкость батареи не 1000мАч, как заявляет производитель, а в два раза меньше, так как другие телефоны с ёмкостью батареи до 5000 мАч, держат зарядку при среднем пользовании также 1,5 дня.
Не понятно почему фото весят много (от 5-16 мб, в среднем 10мб) с не самым лучшим качеством, так 120 Гб не хватит на 2 года. При пользовании 2 симкарт некуда будет ставить флешку.
Почему-то в инструкции по применению не рекомендуют подвергать телефон ударам и пользоваться телефоном в помещениях с повышенной влажностью и под дождем хотя телефон заявлен как водонепроницаемый и противоударный.

Вообще можно брать
9 лютого 2021, 05:58 #
Переваги:Внешний вид и влагозащиту.

Недоліки:Плохо что нет разделения экрана,батарея 10000-понты для приезжих

Коментар:Сначало подумайте покупать или нет. Если некуда бабло девать как второй , третий покатит.

Автор:Александр Суворов  пользуюсь Doogee S88 Pro кілька місяців

хорошая модель, понравилось
6 грудня 2020, 19:50 #
Переваги:Разблокировка по лицу, хороший аккумулятор, посмотрим, как долго он будет "функционировать".

Недоліки:Тяжелый, падает с эффективным грохотом)))

Коментар:Недорогой, защищенный, есть хорошая камера... Что еще надо?

Автор:Alexandr Bachtinov

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
від 5 300  до 5 483 грн.
Смартфон Doogee S88 Pro 6 / 128GB Black
Stls.store (Київ)
5 483 грн.
← купити
Смартфон Doogee S88 Pro 6 / 128GB Black
Цифра (Київ)
5 385 грн.
← купити
Смартфон DOOGEE S88 Pro 6/128GB Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 398 грн.
← купити
Смартфон Doogee S88 Pro 6/128Gb Dual Sim Black
Sota.store (Київ)
5 300 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee S88 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Doogee S88 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Doogee S88 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія