шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-532 за ціною від 809 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Edenberg EB-532

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 4; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 18; Тип: каструля
Рейтинг за відгуками:
1
0
Колір
Тип
каструля
Розмір
18 см
Об'єм
4 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Не рекомендую к покупке
7 січня 2022, 22:57 #
Переваги:Внешний вид достойный, удобная форма, подходит для узких плит.

Недоліки:Кастрюля ржавеет!

Коментар:Поставили варить спагетти. После первого же использования появилась ржавчина внутри кастрюли на дне! Кастрюля из ржавеющей стали,а не нержавейка. Жаль,нельзя фото добавить. Такой некачественной кастрюли у меня никогда не было.

Автор:Nadezhda Franceva

від 809  до 1 923 грн.
Кастрюля Edenberg із нержавіючої сталі з кришкою 4.0 л (EB-532)
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Кастрюля з нержавейки 4 л з кришкою в формі крапельки Edenberg EB-532 Кастрюля для індукційної плити
Rozetka.ua (Київ)
1 923 грн.
← купити
Каструля для спагетті Edenberg EB-532 4л з кришкою
Rozetka.ua (Київ)
1 081 грн.
← купити
Глибока каструля Edenberg Крапля 4,0 л (EB-532)
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-532, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-532. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-532 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія