шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3978 за ціною від 867 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис Edenberg EB-3978

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 4.4; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 24; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
24 см
Об'єм
4.4 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 867  до 1 949 грн.
Каструля з кришкою Edenberg EB-3978 24 см 4.5 л
MAUDAU (Київ)
867 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3978 24 см 4.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 160 грн.
← купити
Каструля Edenberg EB-3978 з гранітним покриттям та кришкою 4.5 л 24 см
MAUDAU (Київ)
1 102 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3978 24 см 4.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 002 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним гранітним покриттям 4.4 л 24 см Edenberg EB-3978 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Кастрюля із скляною кришкою 4,5л. EB-3978, Сірий, сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 095 грн.
← купити
Каструля Edenberg 4.4 л з гранітним покриттям та скляною кришкою (EB-3978)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3978 з 3-шаровим антипригарним гранітним покриттям 4.5 л 24 см (EB-3978)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3978 24 см 4.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 166 грн.
← купити
Кастрюля Edenberg EG-3978 4.5л Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3978, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3978. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3978 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія