шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-7427 за ціною від 2133 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-7427

Країна походження бренду: Польща; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: алюміній; отвір для пари; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 6.3; Макс. об'єм (л): 2.6; Мін. об' Макс. розмір (см): 28; Мін. розмір (см): 20; підставка; Кришки: 3 кришки
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
підставка / 2 шт. /
Розмір
20 см
24 см
28 см
Об'єм
2.6 л
4.4 л
6.3 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 133  до 3 316 грн.
Набір каструль Edenberg EB-7427 8 сірий предметів
MAUDAU (Київ)
2 133 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-7427 8 сірий предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 160 грн.
← купити
Набір каструль-казанів Edenberg EB-7427 8 предметів (2.6л – 6.3л) Сірий — Литий алюміній, тришарове мармурове покриття, інду
Rozetka.ua (Київ)
2 715 грн.
← купити
Набір каструль EDENBERG EB-7427 з мармуровим покриттям 8 предметів (3 каструлі 2 підставки)
Rozetka.ua (Київ)
3 083 грн.
← купити
Набір кастрюля з алюмінієвими підставками 8 предметів Edenberg з мармуровим покриттям Зелений колір (EB-7427)
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-7427 8 предметів з мармуровим покриттям антипригарним Зелений (НФ-00008409)
Rozetka.ua (Київ)
3 316 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-7427 Green Line 8 пр мармур
Rozetka.ua (Київ)
2 658 грн.
← купити
Набір кухонного посуду 8 предметів EB-7427 2.6 4.4 6.3 л
Rozetka.ua (Київ)
3 146 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-7427, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-7427. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-7427 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія